Etkinlik Beni Bul Etkinliği Başlıyor.

Konusu 'Etkinlikler' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 29 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

BENİ BUL
    Merhaba Uzay Pilotları

Ramazan etkinliklerini duyurduğumuz etkinlik planlamasında yazan ''BENİ BUL'' etkinliği bugün başlıyor.

Etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey haritaya çıkacak olan admini bulmak. Admin bulunduğunda Pilot ismi ve şirket değiştirerek etkinliğe devam edecektir. 3 şirkette de etkinlik yapıldığında etkinlik o sunucuda biter.

Etkinlik sadece X-1 haritalarında olacaktır. MMO – VRU ve EIC şirketlerinin X-1 (Admin insiyatifine göre harita değişebilir)haritalarında sizi bekliyor olacağız :D

Haritaya çıkıldığında forumda her sunucu için ayrı konular açılacak. Konuyu açan admin hangi haritada olduğunu konuda belirtecek. Sizler söylenen haritada arama yaparak admini bulmaya çalışmalısınız. Bulduğunuzda yan yana bir ekran görüntüsü alarak açılmış olan konunun altına mesaj olarak atmalısınız. Yapmanız gereken tek şey bu. Doğru cevap geldiğinde admin şirket değiştirip tekrar haritaya girecektir. UNUTMAYIN DOĞRU YANITI İLK VEREN KİŞİ KAZANACAK.

Etkinlik Tarihleri

jyEDEn.png

Etkinlik Ödülleri

Her sunucuda 3 kişiye

· 1 Hafta Premium
    · 1 Hafta İndirim Paketi
    · 24 Saat %50 TP ve ŞP
    · 20.000 RSB

NOT: Haritaya çıkan Admin herhangi bir levelde olabilir fakat rütbesi Acemi Uzay Pilotu Olacaktır. Admini kendi mensubu olmayan şirket oyuncusu da bulabilir. Gemi 10 iris vs gibi özellikleri olabilir fakat Liberator olacaktır.

Son düzenlenen: 29 May 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.