Benim bu çar adam olurmu sisce ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ramires tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ramires

ramires User

dün 160 tane kutu açtım zeus gününde ne bi lf4 ne bi tasarım çıktı sadece 5 tane zeus parçası 5 tanede apis parçası çıktı 2 lf3 ve 1 tanede bo2 çıktı şimdi benmi çok şansısım yoksa hilemi yapan var anlamadım gerçektende samimiyetle sölüyorum 160 kutunun hepsini aynı haritada açtığıma rağmen nasıl olaki bi tasarım yada lf4 çıkmaaz millet 1 kutudan çıkarıyo ben 160 kutuyu aynı haritadan açıyorum tek bir lf4 tasarım çıkmıyo kafayı yememek elde değil onu geçtim millet sadece 1 kutudan lf4 çıkarı 1 kutudan lf4 çıkarıyo bu nasıl iş anlamadım ben.. tüm iris geliştirmesi için biriktiriğim urileri gittim kutuya yatırdım fakat fosss bari size şunu sorim okadar kutudan 5 zeus parçası normalmi :S ?

2. Merhaba ,

Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ???

İlgili konuda kutulardan çıkanları yazabilirsiniz.

Fakat eğer server , gemi ve ekipman durumlarınıza göre fikir yada taktik istiyorsanız Yeni Başlayanlar bölümüne gerekli bilgileri yazarak konu açabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.