Kutlama Benim Oyun Resim Albümüm

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 2 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Vallaha böyle bir şey olamaz yani dimi :D EMA cephanesi olmayan da ne bileyim @Titan. sende olmadığına göre sipariş istedin. Onu da ben yollayayım aaa :D

2. o 1.600.000 ema cephanesi demek nerden baksan 3.000.000 uridum demek en az :) (enson 20k sıkıp 100k uri alıyodum etkinlikte )
    @Titan. olmadıgına üzüldüm açıkcası :(

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

vallaha ben üzülmedim yani kassaymış :D milyon milyar uridium kasabilirdi bu süreçte dimi :D ah ah şimdi ema diyor rsb diyor yohh diyor :D

4. nimesiste 5m uri kasmıştım gene x4 harcamıştım :D
    eternalde 36m uridum kasanlar varmış
    ben 12milyon kasıp kenara çekilmiştim
    bayada elit harcamıştım x4 açısından
    nimesiste 5m uri kasmıştım gene x4 harcamıştım :D

çok yorucu bir kapıydı :D ama aşırı karlıydı boyle birşey 100 yılda bir kez gelir :D

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

ne yazık ki o süreçte oynamış olduğum sunucuda yoğun bir bağlantı sorunu vardı ve oyuna giremeyen oyuncular arasındaydım. Oyuna girdikten sonra yavaş yavaş yapmaya çalışmıştım güzel kasılmıştım ama sorunlara rağmen :)

yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. aga be :) benimde pazar gununden beri oyuna girememe sorunum vardı Dün duzeldi
    o eternal zamanında 1 gun kaybetmek demek 1.500.000 kaybetmek demek en az :(

-----
    26.08.2020
    09.09.2020

15.11.2020
    23.11.2020
    28.12.2020
    12.01.2021
    25.01.2021
    15.04.2021
    15.04.2021

10.05.2021
    24.05.2021
    04.06.2021
    14.06.2021
    23.06.2021
    12.09.2021
    19.09.2021
    10.10.2021
    22.11.2021

Son düzenlenen: 22 Kasım 2021
  7. bir gün son kez bu albüme foto attım ama farkında olmadım ...

8. titans___

titans___ User

Karantina yapana KERES mi veriliyor hiç duymadım nerden veriyor işte bana Yeşil kutudan Diminsher çıktı o da zaten çok aranan değilken düştü

9. Diminsher da fena gemi değil boss/uber tallon farmlarken yeteneği çok iş yapıyor.

titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

bende Sab yeterince var sırf uber için hasar modülü olmayan Diminisher cazip gelmiyor , geçen adam çeyrek Dp bende 1 milyon Dp ve 2 milyona yakın kalkanı çok hızlı ekarte etti , o kadar da olmamalı akıllı ile falan yaptı di mi ?

11. Diminsher ın can alıcı noktası hasar modülü zaten yoksa kullanmaya da gerek yok.
    Malumunuz artık oyunda hasar vermenin çığırı çıktı 3 milyon canınız da olsa adamlar 200-300k sıkarak 5 saniyede patlatıyor.

titans___ bunu beğendi.
  12. titans___

titans___ User

Aynen yeni başlıyanlar o mu bu mu diyor yani Plus mı Orcus mu diyorum en yüksek hasar modülün hangisindeyse onla takılcan .Benim şu an Uber Protegit görevi için gizliye atlama için uğraşıyorum arada kapanıyor hani açık dendi geçen de kapalı olup da denemiyorumdur , geçen şansa atladım da patladım 2009 dan beri oyuunda ara ara denerim sıkılırım bir kere girebildim patladım ne yapcaz deniyoruz da işte her şey de şans deniyor Havoc ile Herkül çıktığında da aynısı dendi her şey şansa şimdi Modüller için de deniyor , geçen biri hız modülleri işe yaramaz gemilere çıktı bende stabilize de Centurıon da ilk defa yüzde 5 hız çıkardım o gemide doğru dürüst hasar çıkmadı zaten , ve o gemi ekipmanı kaydedioyorum geçiyim diyorum kayıtlı ekipmanı yükle diyorum yok bu başıma kaç defa geldi bir bende oluyor heralde forum da denk gelmedi yani kaydetmemişsindir falan derseniz onun dışında kaç gemi değişiyorum günde ben sayısını bilmioyrum , Solaris plus ile ubide protegit kesiyorum da onda modül yok güçlü düşman geliyor hız modülü ve hasar olan gemiye geçiyorum bakıyorum BL de boş tren gemileri yok mind ile stroke için orcusa geçiyorum , gizliyi deniyi diyorum Goli plus a geçiyorum gel gelelim Centurıon yükle diyorum hayda hiç bir şey yok tekrar tak çıkar yapıyorum hani en hızlı modülsüz de olsa bir ara o vardı bende tekrar etkinlik için uğraşıp ekipman dizmekle de çok uğraştım modülü de yok hasar için ha Cita Plus da almadım Solaris plus yakma ile ebg abg dönüyorum açıyorum yakmayı toplayıp toplayıp ona tıkla buna tıkla kaç kovala yok Triskelon da alırsam gerçi Hydra da yok fakat onu alsam daha seri kapı yaparım daha çabuk ebg bitirir alırım ve kapılar da soğuma geldi sonra da kalktı dediler kalktı anladığım kadarıyla uri şelale olsa yetmiycek oyuna .

13. Burdan sonrası yok bende. Neyse bi video atayımda gülelim.

14. usta06

usta06 User

Bir sosyal hizmet uzmanı olarak bu videonun bu mecrada dolaşmasına sevindim

15. Ohooo bu video Almanyada üniversitede almanca altyazılı olarak iletişim derslerinde işleniyor (ciddiyim)

16. usta06

usta06 User

Doğrudur. İletişim problemi yaşayan bir vatandaş ve söylediklerini doğal olarak anlamayan bir meslektaşım var. Bizde de üniversite 1. Sınıfta hocamız açmıştı. İnşallah öğretim görevlisi olursam bunu bende yapacağım.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında tam tersi gibi :) Sosyal hizmetler uzmanı'nın söylediğini bir türlü anlamayan vatandaş var. Vatandaş bir türlü anlamıyor ama sosyal hizmetler uzmanı büyük bir sabırla anlatmaya ve yardımcı olmaya çalışıyor. :) :D Seneler önce bu videoyu izlediğimde Şerif Issı'ya acımıştım. Gerçekten çok ama çok sabırlıymış ve yardımcı olmak için uğraşmıştı. :D :)

18. usta06

usta06 User

Şerif Issı'ya hala acımakla birlikte müracaatçıların bizlerinde insan olduğumuz gerçeğini kabul etmeleri ve sorunlarını tane tane anlatmalarını temenni ediyorum.

19. titans___

titans___ User

sen anlarsın beni diye çok büyük umutlarım vardı bu video da ve yazdıkların hiç tahmin etmemiştim çok da anlama kapasitesi vakıf çok konu hakkında çok yorum yapabilme kabiliyetinle beni hayran bırakmıştın bir hayranın olarak dehşet içindeyim inanılmaz geldi hesabı başkası mı ele geçirdi acaba yok senin gibi birinin hesabını ele geçirip ne yapıcaklar basit bir internet de ki oyuncunun forum hesabı yolda yerde görseler çöpe atarlar .Plus goli ile Orcus kıyas mı kabul etmiyorsun bende seni bu yazınla zerre ereemedim cidden ben anlamamış olcak bir şey yok yani benden mi çekiniyorsun da bunla bu kıyas mı olur sen de yürü be işine mi diyorsun utanma mı var da böyle bir video atmanı çözmekden uzağım bir yerde sitcom falan yapıyorsan severim gülüp eğlenmeyi neşelnmek lazım zaten , memleket de ki komediler de bozmaya başladı zaten eskiden güzel dediklerim de var da yeniler çok kasıyor onları izlemekden olabilir anlamaman .

tirans bunu beğendi.
  20. tahir_47

tahir_47 User

hahahahah la videoyu yeni izledim :D acaba bu kadın bana kimin hatırlatmış olabilir :D efsaneydi :D:D:D:D