Berserker Citadel Spearhead'e Yüzde 25 NPC Hasarı Modülü Gelmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 22 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu

1. Evet

71,4%
  2. Hayır

28,6%
  1. Özellikle berserker vs'lerde işe yarayabiliyorken çok kullanılmıyor. Çünkü kimse 7/24 vs atmıyor npc de kesiyor. Ama bu vs'lerde işe yarayan gemi npc'lerde işlevi kalmadığı için kimse vs'lerde dahi kullanmıyor. Benim de aklıma yüzde 25 npc hasarı modülü getirerek bu sorunu çözmek geldi.

Tabi lazer slotu çok az olan sadece berserker değil. Citadel de öyle. 2 roketatar slotu, güçlendir ve seyahat yeteneği, müthiş dp ve fazla jeneratör slotuyla kullanmasını bilene iyi vs gemisi. Gerçi pala ve skylab'ta yine kullanılıyor ama olsun buna da yüzde 25 npc hasarı vererek sahalara geri döndürebiliriz.

Spearhead sadece kutu toplamak için var şu anda. Ama aklıma felç edici, mükemmel kamuflaj, işaretleyici yeteneklerini daha fazla kullandırabiliriz bu npc hasarı modülü ile.

Diğer gemilerle alakalı başka fikirleriniz varsa onu da ayrı konu açabilirsiniz. Benim fikirlerim bu kadar. :)

Son düzenlenen: 22 Şubat 2020
  2. Spearhead gibi bir geminin bu kadar az kullanılması beni çok üzüyor çok kendine özgü muhteşem yetenekleri var , +1 , bu gemiler sahalara tekrar dönmeli

Ayrıca berserker için şuan %15 lik NPC hasar modülü var ama berserker kullanmadım şuan dengelemeye ihtiyaç duyuyor mu hiç bilmiyorum o konuda yorum yapamayacağım

3. %15 az gibi geldi bana. Malum solace'in de %15'lik npc hasar modülü var. Berserker'in modülünün onun bir tık üstünde olması düşüncesindeyim.

4. tryhardD

tryhardD User

Olabilir de 25 çok fazla sanki 20 daha iyi olur.

5. Ben hatta yüzde 30 veya yüzde 35 olsun mu diye düşünüyordum ama onlar fazla kaçarmış. Kabaca hesaplarıma göre 25 uygun. Çünkü lazer slot sayıları belli 5,7,5.

6. Aliens

Aliens User

Açıkçası Berserker ve Spearhead için okeyim ama Citadel beni korkutuyor. :( Malum; nasıl bir gemi olduğunu biliyorsunuz. Bu sefer Her yerde çok daha fazla karşılaşmaktan çekiniyorum. Ama yinede oyum OLUMLU.

7. Olsun ya. Hem herkesin favori gemisi vardır, olur. Onu kullanmaya devam ederler, arada da değiştirenler de olur. Haritalarda tek tip şeyler görmemiz azalır.

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Kurallara uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim. Önerinizi İndex'e ekledim. Bu sayede diğer üyelerimiz konunuza daha kolay ulaşıp oy kullanabilecektir. :) Yeterli desteği aldığı sürece konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

9. Modların oy kullanması yasak mı modum? :)

10. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Evet yasaktır, bizler işin sadece raporlama kısmı ile ilgilenmekteyiz. :)

İyi forumlar.

11. kAnUNi

kAnUNi User

hayal dünyasında yasamayın arkadaşlar %25 lik bir hasardan bahsediyosunuz hayatta gelmeyecek bir modül bu bence

12. Aliens

Aliens User

%150 roket hasarı modülü geliyor bir kaç aya. :) Bu neden gelmesin? :)

13. kAnUNi

kAnUNi User

%150 roket hasarı modülümü o nerden cikti birde bikac aya demissin kardesim nerden aliyosunuz siz bu bilgileri

14. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

+1 şahsen citadeli seviyorum fakat lazer az olduğundan kullanmıyorum. Npc modülü gelse asla bırakmayacağım gemi olur.

15. hσpє

hσpє User

Berserker konusunda çok bir bilgim yok ama Spearhead, Aegis, Citadel gibi gemilerin takım çalışması için bu oyuna koyulduğuna inanıyorum. Gözcü, gözcülüğünü yapar. Doktor, hastayı iyileştirir. Bariyer, saldırıyı önler. Bu gemilerin özelliği benim için budur. Maalesef oyum olumsuz.

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  16. hummera da gelmekli %15 npxc

17. Onu da ayrı bir konu olarak açabilirsin bence :)

Sayfayı Paylaş