Geri bildirim Berserker Destek Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 16 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Berserker cinnet özelliği aktifken düşman yada yanında ki biri ema attığında boşa düşüyor bu sorunun çözülmesini rica ederim.

Daha önce ticket açtım sonuç alamadım.

FM yada Admin bu geminin özelliğini deneyip raporlayabilir mi?

Kısaca durumu özetliyim.

Berserker darbesi ne kadar düşük olursa cinnet özelliğini açınca fazla vurur.50 bin darbe varken cinnet özelliğini aktif edin verdiği hasara bakın özellik bitmeden hasar verdiği kişi ema atınca hasarı normale dönüyor fakat sanki gemi halen hasar veriyor gibi süre işlemektedir.

Berserker revenger özelliğinde de bir hata olduğunu düşünüyorum.Portala yaklaşıp atlamadan önce revenge özelliğini açıp portaldan atlama tuşuna bastığım an özellik düşüyor ve süre olmasına rağmen atlamadan patlıyorum.

Berserker gemisinin 2 tane özelliğinde hata var.

Son düzenlenen: 16 Kasım 2020
  2. Aliens

Aliens User

Portaldan atlarken yetenek kapanması yakın zamanda yetenek bekleme sürelerindeki bir hatayı çözmek için kasten yapıldı. Çünkü; Berserker özelliği açıp özellik devam ederken portaldan atlarsa yetenek tekrar kullanılabilir oluyordu.

Diğer sorunu ise gözlemledim dersem yalan olur. Ama uygun bir zamanımda bunu deneyeceğim.

3. Ama sayborg özelliği gibi de olabilirdi.(Sayborg yada Venom)

Sayborg teklilik özelliğini açtığın zaman portaldan atlama tuşuna basınca halen hasar veriyor portandan atladıktan sonra soğuma süresine geçiyor onun gibi olsa aslında iyi olur.

Birde kasten yapıldı demişsin o zaman çözmek için yapıldı yakın zamanda düzelir dimi :) Öyle umuyorum ;)

Deneyip buradan dönüş yapar mısın forum üzerinden de destek alamazsam yabancı forumda konu açarım veya support ile iletiime geçeceğim.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Geri bildirimiz için Teşekkür ederim. Lütfen Support ekibimize ilgili konu hakkında video çekip atabilir misiniz?. Teknik bir sorun olduğu için ne yazık ki raporlama işlemini sadece Support ekibimiz yapabilir.

İyi Forumlar.

5. Video çeksem de görmezler o kadar detaylı anlattığım halde böyle bir sorunla karşılaşmadık dediler.

Sizden ricam Aliens dönüş yapsın sonra konuyu kilitleyebilirsiniz.

Bu konuyu yabancı forumda yada support kanalında yazacağım.TR ekibi çook destek olduğunuda yazarım tabi.