Berserket Cinnet Özelliği Kullanınca Gemi Kayıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _savaş32_70 tarafından 8 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gemiyi yeni aldım o yüzden bir bilgim yok ancak bu özelliği kullanınca gemi adım adım kaymaya başlıyor. daha sonra özellik bitince de orada kalıyor. hareket eder etmez düzeliyor ancak durduk yere böyle kayması normal mi yoksa bir sorun mu var?

Hareket eder etmez nickname nin yazdığı yere ışınlanıyor.

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Açıkçası bu durumla ilgili ilk defa böyle bir şikayetle karşılaştık.

İnternet hız değerleriniz nasıl peki? Buna ek olarak, video çekme imkanınız var mı? Bizlerde bu konu ile ilgili daha detaylı bir soruşturma yapalım buradan dönüş sağlayalım bakalım aynı sorunu ekip olarak yaşayacağız mı..

Tekrar görüşmek üzere.

İyi Forumlar.

3. 2d sürümde evet aynı şey bende de var.

3d sorun yok.

4. Biraz geç oldu kusura bakmayın anca girdim foruma.
    İnternet ile ilgili bir sorun yaşamıyordum sürekli oluyor bu olay. Video da aşağıda bu şekilde.

Edit: kişisel bilgilerin sansürlenmesi.

Son düzenlenen: 11 Temmuz 2021
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Estağfurullah, teşekkür ederim video gönderiminiz için. Gerekli raporlamalara eklenecektir. :)

İyi Forumlar.

titans___ bunu beğendi.
  6. Mineral

Mineral User

Geçen yıl benim berserkerde virajlarda aynı sorunu vermişti .Bence sizin sorununuz lastiklerle alakalı.

7. Bu çin malı gemiler hep böyle sorun çıkartıyo ya, Alman markası 2010 model goliath ım var taş gibi sapasağlam.

8. CLASSİ

CLASSİ User

Videoda herşey gayet net görülüyor. Do ekibi hatasını kabul edip tüm berserker gemilerini geri toplamalı ve parasını da iade etmeli.

9. Mineral

Mineral User

Tazminatta ödemeli midir:D

10. hoop kamera gidiyo, ismail :D

kaptan34, cahitbatuk ve Mineral bunu beğendi.
  11. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Fabrikaya gerekli durumları ilettik. Sanayide bir usta bakıyoruz rot-balans veya denge kolu tamiri için. Ustayı bulduğumuzda duyuru yapacağız. :)

İyi Forumlar.