Öneri Besleme ve Roket Atar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WolfWar tarafından 5 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ETKİ ETSİN Mİ ?

1. EVET

oy sayısı 10
    66,7%
  2. HAYIR

oy sayısı 5
    33,3%
  3. GELİŞTİRİLMELİ (NASIL)

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Arkadaşlar bu olay yıllardır dikkatim çekerdi. Roket i beslerim fakat bir türlü bitmezdi bugün bu neden bitmiyor diye bir test edim dedim ve öyle birşeyle karışılaştım ki hala şaşkınım !

Meğersem roket atara besleme işlemiyormuş sadece normal rokete besleme işliyormuş ve bu çok saçma !

Benim fikrim ise roket atarada beslemenin etki etmesidir.

Oyuncuya saldırdığınızda 10 rokette bir besleme roket atara etki edicek yani roket atar sıktınız 10 roket attğınızda 10. roket atara etki edicektir. Normal npc lerde ise her roket atar atışınızda besleme etki edicektir.

Son düzenlenen: 5 Aralık 2015
  2. Aynı fikirdeyim kesinlikle olmalı +1

WolfWar bunu beğendi.
  3. Darion26

Darion26 User

Bu daha fazla patlamak değilmi o_O haritada bazı zamanlar zor kaçıyoz bu olursa patlarız :oops: ama güzelde olabilir :D kararsızım şu an :)

WolfWar bunu beğendi.
  4. Obezinho

Obezinho User

Güzel olur bence +1

WolfWar bunu beğendi.
  5. Roketimdeki besleme daha hızlı bitecek diye istemiyorum roket atarla kullanırız deyince evet diyesim geliyor kararsızım :) . Ama roketatar zaten çok vuruyor besleme ile inanılmaz olur yani yapılmasa daha iyi olur gibi ;) biraz daha düşünüp sonra kararımı yazacağım .Aklına gelmesi güzel olmuş benim hiç aklıma gelmezdi roketatara besleme geleceği :D

WolfWar bunu beğendi.
  6. Eşitleme olsun diye bir dezavantaj lazım.
    Hasar %60 artıyorsa Eco-10 da ortalama 3200 hasar olur. Ozaman yükleme veya soğuma süresi artsın. %33 gibi.

Chaorrupted ve WolfWar bunu beğendi.
  7. Dediğin çok mantıklı geliştirilse güzel olur :) , yoksa tek atan adamlar bi fena olur :) . Geliştirilmeli butonu eklersen güzel olur wolfwar kardeşim.

8. WolfWar

WolfWar User

Nasıl geliştirilmeli ?

Chaorrupted bunu beğendi.
  9. Roket atarlara beslemeler etki ederse biraz denge bozulabilir gibime geliyor . Bayağı hasar artışı sağlanır çünkü . Arkadaşın dediği gibi dezavantaj getirecek bir yenilik yapabilirsin misal soğuma ( arkadaşın dediği gibi :) ) biraz üretici olmak yetecektir.

10. WolfWar

WolfWar User

Peki buldum o zaman 10 rokette bir besleme roket atara etki edicek yani roket atar sıktınız 10 roket attğınızda 10. roket atara etki edicektir. besleme. Sence nasıl ?

Oyuncuya saldırdığınızda 10 rokette bir besleme roket atara etki edicek yani roket atar sıktınız 10 roket attğınızda 10. roket atara etki edicektir. Normal npc lerde ise her roket atar atışınızda besleme etki edicektir.

Son düzenlenen: 5 Aralık 2015
  11. 25 biraz fazla 10. atışta olabilir.

WolfWar bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

Peki :D

13. Merhaba ,

İyi güzel düşünmüşsünüz fakat 5'li roketatar cephanelerine etki etmiyorken HSTRM-01 ve UBR-100 ile yüksek hasarlar verilebiliyor. Eğer besleme etki ederse çok daha yüksek hasarlar ortaya çıkacaktır.

Bu durum oyunu olumsuz etkileyecektir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

14. Adminimizin dediğinden sonra oyumu tekrar geliştirilmeli yaptım. Bunu düşünmemiştim :D

15. Anlayamadım tam olarako_O

16. Bu beslemeler kısaca normal roketlerin yanı sıra roketatardan çıkan roketlere de etki edecek ve roketatarın roketleri de ekstra hasar vericek. Ancak çok yüksek hasarlar meydana geleceğinden bir yenilik yapıldı ve her 10 kullanışda bir roketatardaki roketler ekstra hasar vericek. İşin özeti bu :) .

Biraz daha iyi olmuş. +1 ' e oyumu çeviriyorum.

Son yaptığı yenilikle birlikte bana uygun olduğunu düşünüyorum kardeşim. Bence sen de iyi bir düşün , böyle bir yenilik gelebilir :) . Veya sadece eco-10 roketatarın roketlerinde geçerli gibisinden bir yenilik de gelebilir.

17. Ben hâla anlayamadım:(

18. Seprom, beslemek, roketatarlar, UBR, ECO, HSTRM, %60 ekstra hasar

19. Orayı anladımda hangi rokette beslemeli gitcek 10 roketmi 10 roketin icinden bir tanemi onu anlayamadım

20. Roket atarın 10. 5li atışında seprom etki edecek

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.