Beta & Gamma Hasar Orantı Bozukluğunu Gidermek...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dεχтεя tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oranlar değiştirilsin mi?

1. Evet

80,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Geliştirilebilir

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba;

Alpha kapısının tekrar oynanışı niteliğinde olan Beta & Gamma kapılarında bence bir orantısızlık var. İyi de bu orantısızlık nedir?

Şimdiki Yaratık Güç Oranı:
    Beta 2x/Gamma 3x

Gördüğümüz üzere, Betada yaratıkların gücü ikiye katlanmış, yani atıyorum bir Lordakium maksimum 6.5k vurabilir. Gammada işler daha da kötü, Lordakium orada en fazla 10k bulabilir, ama bunun karşılığı ödüller daha fazla olur! Ancak bu kapıların ödülleri, zahmetine hiç değmez. Bu kapı için sadece x4 ve x3 harcayan oyuncular için, bu kapıları yaptıktan sonra orta derecede bir ödül verilmesi olacak şey değil. Daha ziyade yarardan çok zarar görebilirler!

Beta oranı 1.5x, Gamma oranı 2.25x olursa oyuncuların işi kolaylaşır, ama bedel olarak maalesef ödülün bir kısmı kesilecektir!

Yani bu iki yönlü değişim, yaratıkları olumlu yönde (sizin için) etkilerken, ödüllerini olumsuz yönde etkileyebilir. Yine de, daha kolay olması, bu kapıların yapılabilirliğini arttırır. Halka yine de verilir, halka konusunu dert etmeyelim!

Merhaba:

Bazı arkadaşlarımız lazer ödüllerinin değişimini ve kapı parçalarının düşüşünü talep ettiler; ben de bu isteklere yanıt olarak şu değişiklikleri yapıyorum:

Beta: -4 Kapı Parçası / +15.000 SAB / +5.000 UCB
    Gamma: -12 Kapı Parçası / +20.000 SAB / +10.000 UCB

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 25 Şubat 2014
  2. ama parçaları gammanın 82'iken daha az bir parcaya düşmesi lazım betada aynı şekilde onun dışında güzel beğendim +1

3. Parçalar konusunu bilemem, ama yine de makul bir değerde değişiklikler yapılabilir.

4. Merhaba ,

Zaten kapılar 3 kademe olarak ayarlanmış. Alfa kapısında normal değerlerde iken Beta'da 2 kat ve Gama'da ise 3 katı olarak ayarlanmış.

Ödüllerde aynı şekilde ;

Beta :

Kazanacağınız Ödüller:
    • 40.000 Uridium
    • 40.000 X4 UCB-100 Mermisi
    • 8.000.000 Tecrübe Puanı
    • 200.000 Şeref Puanı
    • 4 adet bedava Tamir Kuponu
    • 4 adet Araştırma (Günlük) dosyası
    Gama :

Kazanacağınız Ödüller:
    • 60.000 Uridium
    • 60.000 X4 UCB-100 Mermi
    • 12.000.000 Tecrübe Puanı
    • 300.000 Şeref Puanı
    • 6 adet bedava Tamir Kuponu
    • 10 adet Araştırma (Günlük) dosyası
    Yani pek terslik göremedim.

İyi forumlar.

●BMW●M●POWER● bunu beğendi.
  5. Bence oran düşmesi değil de, kapı bitiminde de bi 40 bin x2, 20 bin x3, 30 bin SAB verilebilir.. O kadar elit yiyor bu kapılar :)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  6. olabilir

7. bütün söyledikleriniz güzel arkadaşlar.. ama kapıları yapan arkadaşlarımın tamamı sanırım beyaz için kapı yapıyor.. para karşılığı uri alabiliyoruz. bunun yanında azda olsa oyundanda uri kasabiliyoruz.. ayrıca sistemden beyaz hariçinde ki bütün malzemeyide alabiliyoruz.. örn: mcb50, sab, ve diğer hepsi var.. birtek beyaz yok.. onuda birtek kapılardan alabiliyoruz. demem oki eğer kapılarsda bir değişiklik olacaksa olsun.. ama ödüllerde beyazı azltıpda diğer çephaneleri almanın bir anlamı yok..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.