Beta Kapısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Mendes tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mendes

Mendes User

Öncelikle Selamun Aleykum,
    Eğer konuyu doğru yere açmadıysam forum modlarından özür diliyorum

Arkadaşlar Dün gece Alphayı yaptım, tallonlarda zorlandım hatta bikere patladım ama lagdan dolayı onu saymıyorum. Bu gece betayı yapmayı düşünüyorum ama pek emin değilim çünkü beta npc ler alfaya göre x2 imiş. Gemi Özelliklerimi Yazayım

1. konfi:
    14 Kararsiz 1 normal LF4
    Full elit hız
    8 iris 4 slotunda lazer geri kalanında Bo2 var

2. Konfi:
    14 kararsız 1 normal LF4
    Full Bo2
    Dirotilerde full lazer (LF3)

Petim 6 level, kamikazemiz var 2 level Petimde lazerler full

Hesabımda +30 tane LF3, +30 tane Bo2, +30 tane Elit hız var
    15 Kararsız LF4
    1 Normal LF4

Sizce Betayı yapabilirmiyim, yapabilirsem nasıl yapmalıyım taktikleri nelerdir?

Birde kalp uçuş düzeni almayı düşünüyorum onun dışında yarayacak düzenler varmı ?

Şimdiden Teşekkürler

Bu arada alt alta post için kusura bakmayın,
    125k urim hali hazırda var. Hangi uçuş düzenini alayım bilmiyorum kafam çok karışık o konuda, ama kapılarda kalp işe yarar diye düşünüyorum birde sizin fikirleriniz nelerdir ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ocak 2019
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Beta kapısını bitirebilecek güçtesiniz merak etmeyiniz. Npc'leri kamikaze atarak kesmeyi deneyebilirsiniz, şahsi fikrim bir pilot için olmazsa olmaz diroit düzenleri kalp,burgu ve güvedir. Bunları er yada geç almalısınız bu nedenle hangisini önce alacağınızın önemi yok, hangisini dilerseniz alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Mendes bunu beğendi.
  3. Mendes

Mendes User

Yorumunuz için teşekkürler, sizce konfilerim de yanlışlıklar varmı ? ve kamikaze atarken çok fazla hasar yiyorum kristallinlerde az kalsın patlıyordum dün, x2 oldukları için biraz korkuyorum sizce nasıl bi yol izlemeliyim

konu kilitlenebilir. Kapı yapıldı.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2019
  4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Kamikazeyi jeneratölere ful hız diroitlere kalkan koyarak atabilirsiniz. Bu sayede kalkanlarınız çok olunca aldığınız hasar az olacaktır.

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.