Beta test

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve smoonrise tarafından 31 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. smoonrise

smoonrise User

İçeriği sildim konu modlar içinde uygun ise kilitlenebilir .

Son düzenlenen: 31 May 2022
  2. Facebook sayfasında da aynı paylaşım yapıldı. Yakında açık beta test yapıcaklar ama ne için yapılacağı hakkında bilgi verilmemiş

3. oben

oben User

burada unity den söz etmiyorki test serverinin yakında açılacağından bahsediyor.

4. tahir_47

tahir_47 User

daha önce test serverinde gelecek olan yenilikler denenir geri dönüş yapılırdı.( dönüşleri takmazlardı ama neyse) şimdi tekrardan böyle bişey yapılabilir diye paylaşım yapmışlar. olumlu düşünürseniz yapmazlar :)

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şayet eğer Unity Player Beta versiyonun testleri başlayacak olsa %99 olarak bunu net olarak belirtirlerdi diye düşünüyorum. Ama kesin bir şey demek zor çünkü bu Darkorbit sistemi muammalarla dolu durumda. :D :)

Fakat bugün sanırım 2 saat kadar önce ;
    Bu şekilde bir paylaşım daha yapılmış olduğunu gördüm.

Benim tahminim oyuna yeni bir takım şeyler gelecek ( Gemi , silah , kalkan vb ) ve bunlarla ilgili açık beta testleri yapılacak. Başvurular arasından 30-50 vs sayıda kişi seçilecek ve onlar o testleri yapmak için girecek. Geçmişte bu şekilde bazı test grupları oluşturulmuştu. :)

Diğer bir olasılık ise yine muammacı Darkorbit belki de gerçekten Unity Player Beta versiyon testlerini başlatacak. Bu aslında olmasını istediğim bir durum. Bakalım bekleyip göreceğiz neyin veya nelerin testleri yapılacak ve oyuna neler gelecek. :) :D

Amiral34 ve -UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.