beta yaratık sayısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **EIC-CIE** tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben beta kapısını yapıyodum kristallinlerde patladım 80tane geliyoduya ben 20tane kestim 60mı gelcek yoksa yine 80mi

2. 80 gelir tabi ki kardeşim.

3. Merhaba ,

Kapılarda imha ettikleriniz tekrar gelmez. Fakat haritada kalanlar ( köşelerdekiler full dp ve kalkanla ) en baştan gelir. Siz 20 tane imha ettiyseniz girdiğinizde 60 tane gelecektir.

İyi forumlar.

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

şöyle birşey var /alpha.beta.gammada/ 80 tane gelir küçük kris sen diyelim hepsini köşeye gönderdin 80 ninide milim canla köşeye gönderdin fakat patladın tekrar girdiğinde 80 tane kristalin ful canla tekrar gelir fakat 1 tane kesip patlayıp yeniden girersen 79 tane gelir yani eğeer 20 tane kesmissen eğer 60 tane gelir

5. tamam saolun kenara hiç göndermedim dönerek kesiyodum yanlışlıkla biyere tıkladım sayfa kapandı :D tekrar açtım patlamışım çok sinir oldum oyüzden sordum şimdi sibelonitlerdeyim x2 ile kesiyorum tavsiyesi olan varmı ve bişey daha sorucam benim hayat 1 yazıyor şimdi oyunda patlasam kapı gidicekmi yoksa hayat 0 yazıp son hakkımı kullanıcam alfada öyle bişey olmuştu benim?? ama gitti sonra

6. 0 olunca kapı tamamen gidiyor yani ßyß :D

7. kapın gider. bence uriye kıy ve bi hak satın al. elektrik gider. net kesilir falan emeğin boşa gitmesin.

8. tamam bu sefer kristallonlarıda zorla hallettim herşeyi harcadım x1 kaldı sadece :D şimdi 30 protegit var onlarıda x2 ilemi x3 ilemi geçerim yani 1000 uri var hak falan almadan konfi ayarlayarak nasıl geçerim
    1.konfi full lf3 full kalkan (karışık yarısı elit yarısı kredili) diroitlerde lf2
    2.konfi full lf3 full elit hız diroitlerde lf 2

full hızla gitsem protegitler bana yetişeblirimi yani hızlılarya kamikazede bi işe yaramaz ozaman fikri olan??

9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

bak dostum sana nasıl geçeceğini söyliyim şanslısınki artık tamir olmak için durmak gerekmiyor hasar almaman yeterli eskiden protogit kısmında 2 saniye zor tamir olup hemen tekrardan kaçardık fakat şimdi oda yok..Yani rahatca yaparsın merak etme

1.konfin gemiye lf2leri koy diriotlere lf3ü koyki daha fazla vurasın. driotler full silah olucak jenenatörler full kalkan
    bu 1. konfiye kapıya girer girmez çıkan ilk protogitleri (ağır konfi olduğu için) hızlıca tak tak kesiceksin kaçanları kovalama brak köşeye gitsin..Daha sonra protogitler yoğunlaşmaya çokca gelcekleri zaman 2. konfiye geçeceksin.

2.Konfinde şöyle oılacak. gemiye full lf3 driotler full kalkan jenenatörler full elit hız olucak yoksa patlarsın...Bu (hafif konfiylede) yavaş yavaş yapacaksın artık dediğim gibi zaten tamir olma problemide yok artık hasar alma yeter. Yavaşda olsa yaparsın ayrıca x2 yle sıkarsın durumu eşitlemiş olursun

son olarak roketleri kalkanını ve jenenatörünü muakkak besle.

10. Merhaba ,

Her iki konfigürasyonda hız olmalı bence fakat iyi ayarlamak lazım.

1. Konfigürasyon :

Gemi : full Lazer + 13 hız + 2 kalkan jeneratörü / Droit'ler : full LF-3

2. Konfigürasyon :

Gemi : full Lazer + 15 hız jeneratörü / Droit'ler : yarısı Lazer + yarısı Kalkan

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

11. kami3 kami2 falan varsa yaparsın yoksa adminin dedigi konfide gir kaça kaça kes.
    kami3 veya kami2 varsa full hız full kalkan yap protegitlere full kami at 6-7 kami atmanda hepsi köşeye gider. bn beta protegitleri öyle yaptım. hiç riske etmedim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.