Beyaz Ekran

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hckroll1 tarafından 17 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hckroll1

hckroll1 User

Oyunu indirdim kurdum açıyorum sadece beyaz ekran geliyor bekliyorum değişen bir şey olmuyor yardım eder misiniz ?

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Donanımlarınızı güncellediniz mi?

İyi Uçuşlar!

3. Bende aynı hatayı alıyorum sıkıntıyı çözmüş değilim hala

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Tüm sistem güncellemeleriniz yaptınız mı?

İyi Uçuşlar!

5. W10 education kullanıyorum ve güncelleştirme kısmında yeni gelen bir güncelleme yok gözüküyor, başka bir şeyden kaynaklı bir durum olabilir mi acaba yoksa W10 Education diye mi böyle ?
    Oyunun çalışması için başka ek bir program mı gerekiyor yani çok basit bir programdır misalen ama sistemi yeni kurduğum için yüklü değildir ?

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Temel bilgisayar donanım programlarına ihtiyaç vardır ve doğru bir kurulum gerekmektedir.

Visual, java, adobe flash player ve ekran kartı kurulumlarınız tam mı? Öncelikle bunları kontrol eder misiniz?

İyi Uçuşlar!

7. adobe flash player mi? adobe onu desteklemiyor artık, java denedim öyle de düzelmedi. Client için bunlara gerek yok diye biliyordum sonuçta kendi clienti orbitin gerçi ama anlamış değilim bende

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Evet farklı bir platform ama yine de bazı sorunlarda flash playeri yüklemek çözmektedir. Özellikle visual, java ve flash yükledikten sonra tekrar olumlu-olumsuz dönüş sağlarsanız memnun oluruz.

İyi Uçuşlar!

9. adobe flash playerı artık desteklemediği için adobe flash player yok onun dışında java yüklü ama tek başına olmuyor heralde, visual dediğiniz nedir tam olarak yazarsanız ona göre ona da bakayım ayrıca adobe flash player için alternatif bir uyfulama varsa onu da söyleyin onu da deneyim ama şuanlık hala beyaz ekranım :D

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Adobe resmi olarak yok ama fiili olarak mevcuttur hala arama motorları üzerinden güncelleme yapmamış sürümlerine ulaşabilirsiniz. :)

Microsoft Visual C++ yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın tam özelliklerini ve kullandığınız işletim sistemi sürümünü bizimle paylaşır mısınız lütfen?

İyi Uçuşlar!

11. Adobe üretimi olan hiç bir flash player yüklenmiyor belki onun yerine 3. şahıslara ait bir program yüklenebilir tabi ki ama değmez bir oyun için. Dediğiniz visual da zaten mevcut, yani demek oluyor ki clientin bir sorunu bu, bu kadar uğraşılmaz cidden ya neyse k.g ßß :p

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Teşekkürler ilginiz için. :)

İyi Uçuşlar!