BEYAZ EKRAN ??????????????????????

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .fbenesfb. tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .fbenesfb.

.fbenesfb. User

oyuna nick ve şifremi yazdıktan sonra beyaz ekran geliyor napabilirim ???? diğer çarlarımla denedim diğerlerinde bir sorun yok acil yardım edinnn :(((((((((((((

2. sayfayı yenile ondan sonra çık eger aynı hatayı veriyorsa sekmeyi kapat aç veya pc yi yeniden başlat bendede oldugu zaman öyle yaparım

3. .fbenesfb.

.fbenesfb. User

hepsini denedim olmuyor off gitti full çar :(

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Oyundan tamamen çıkarak çerezlerinizi temizleyin ve hatta programınız yok ise buradan indirip kurunuz CCLEANER ve sonra yeniden deneyiniz.

5. .fbenesfb.

.fbenesfb. User

program var çerezleri sildim. başka pcden girmeyi denedim tekrar aynı beyaz ekran geliyor nick ve parolamı yazınca.... belki 1,2 gün bekleyince geçermi ki ?

6. Merhaba ,

Farklı bir hesap üzerinden sorun yaşadığınız hesap bilgileri ( Server , ID > ID bilmiyorsanız oyuna giriş ve oyun içindeki isim ) yazarak support'a mesaj yollayınız. Bizlerin forumdan hesap inceleme gibi bir yetkimiz yok.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.