beyaz sayfa & f5

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

Daha öcede belirttim ancak sürekli anasayfam düşüyor, yandex'te chrome'da ve mozilla'da da oluyor.

Mozilla'dabi ürün alıcam diyelim bağlantı kesildi veya boş beyaz sayfa çıkıyor flashplayer en güncel halinde...

Chrome'da oyuna girerken min 2kez sayfa yeniliyorum yükleme yapıyor sayfaya fakat sanki bitmiş gibi duruyor ve beyaz sayfa çıkıyor sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum. (başka pc.dede denedim)

Yandex te ise bi ürün aldığımda beyaz sayfaya düşüyor ve yükleme bitmiş gibi duruyor.... sayfa açılamaması gibi değil yani....

ve tüm tarayıcılarda mesaj sisteminde oyun hatası veriyor yeniden başlatılmalı gibisinden bu hata ekipmanlardada oluyor, yeniden başlat dediğimde yüklemiyor okısımda bişi gözükmüyor. ve f5 çektiğimde yani sayfa yenilediğimde oyunun anasayfasındaki görsellerin resimleri kırık link resimleri gibi oluyor....

Bu tür sorunları sadece bu oyun sayfasında yaşıyorum. :-/ sizlerdende bu oyuna en uygun en iyi gidebilecek tarayıcı istiyorum.

ek bir soru olarak oyunun java ile ilgili bağlantısı var mıdır ?

2. Mumu

Mumu User

Arkadasim bosuna pc sinde sorun arama DO da probleam hepimizde ayni sorun var
    ben bosuna ugrastim yok onu sil yok bunu kapa format bile attim sorun onlarda cok kisi magduruz burada bakalim ne olacak:(

3. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar bunları yazarken serverinizide söyleyinki elimizden birşey gelsin.Bu şekilde zaman kaybı yaşıyoruz.

4. -BoldMan-

-BoldMan- User

tr1

5. Merhaba ,

Bağlantı , DNS , Proxy yada tarayıcı kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz sanırım. Tarayıcınızın eklentiler kısımlarını kontrol ediniz. Ayrıca Java 'yı Buradan indirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. -BoldMan-

-BoldMan- User

bu sorun herkeste var... arkadaşlarımdanda duyuyordum...

7. Merhaba ,

Biraz önce TR1 sever'ına sorunsuz bir şekilde girdim. Denemek için girdiğimde resimde çekmiştim.

İyi forumlar.

8. -BoldMan-

-BoldMan- User

efem , girip girmemek değil ki mevzu bi şekilde girebiliyoruz... bazen bu dediğim olay oluyor... ve oyundayken arkada bişi almak için sayfa değiştiğimde sürekli düşüyor... bu bi tek bendede değil... hoş bu aralar yandexte turbo mod ile yükleme yaptırıyom... bi sıkıntı çıkmadı....

9. Boldman bende sizin gibi tarayıcı değiştirdim neredeyse bilmediğim tarayıcı kalmadı ama sonuç aynı :D

Oyuna giriyorsun bazen arka sayfa düşüyor oyunla alakalı ve genel sorun.

10. one.

one. User

bendede aynı sorun oluyodu. Anlatamayacağım kadar uğraştım. Yok kardeş en son format attırdım ondan sonra düzeldi. Sende formatta işe yaramıyosa ona bi çözüm bulamassın :(

11. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevapları veren arkadaşlarımıza teşekürler kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.