beyler yardım edin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve darkorbit5777 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 9 argem 32 lf 22 bo2 8 iris ekstralar ful ama bir turlu U. kasamıyorum droit t. yok pet yok klan yok nasıl pet veya droit t. alabilirim 1yıl olgu bonbos dolaşıyorum pala gitcem kesiyollar kesmeseler canım sıkılıyo napcam artık?

2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Öncelikle sabırlı olmalısınız ve palladıum toplamanızı tavsiye ederim yada kasılabilirsiniz palladium toplayarak kapılarınızı açabilir ve pet hammadde toplayıcı 3 ve radar protokolü alabilirsiniz bunları aldık'dan sonra palladium'da daha rahat edebilirsiniz.Lf3 ve BO2 lerinizide kapılarınız sayesinde fulleyebilirsiniz ama size tavsiyem kapılardan aldığınız uridiumlar ile arge yapınız alışverişten credi ile LF3 ve BO2 lerinizi alabilirsiniz.Klan arama odasını takip ediniz orda kendinize göre bir klan bulabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

3. takemyhard

takemyhard User

bu oyun hem heyecanlı hemde çok sabır isteyen bir oyun...sen uri kasamadığından yakınıyorsun ya...bende dün gece gama+görevlerden 80.000 uri kastım...ama bu yetmiyor...hergün ortalama 20.000 uri kasarsam 6ay sonra gemim ortalama bir gemi olur herhelde(apis+lf4+zeus+geliştirmeler) bunlarda ancak sabırla kasarak oluyor....

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Gerekeli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.