Bİ bakarmısınız ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MãTãÐØñ_ßℓã©к tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. S.a bu gün gemime 225000 uri çektim ve bunu nasıl harcamalıyım tam karar veremedim gemim özellikleri
    Gemi:goli
    Silahlar:26 lf3 1 lf4
    Kalkan/hız: 13 BO2 hız full
    Arge: 9
    Pet: 5 lvl 2. seviye hammade toplama var
    Gemiye birdaha bu kadar fazla uri geçeceğini sanmam bu yüzden bu uriyi en iyi şekilde kullanmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

2. Merhaba ,

Bence PET için harcama yapmayın. Önce en az 8. seviyeye çıkartın daha sonra 3. seviye modül ve protokol alabilirsiniz. Kamikaze 3 ve Hammadde Toplama 3 gibi modülleri alabilirsiniz.

Şu an için arge düşük bana kalırsa ve arge yapabilirsiniz.

21 Arge ile Kalın Sıkma

Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendise : 1/5
    Kalkan Enerjisine : 2/5
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3
    ------------------------
    24 Arge ile Kalın Sıkma

Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 5/5
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3

En az 21 arge ile oluyor fakat tavsiyem 24 arge ile kalın sıkmaya göre dağıtmanızdan yanadır.

İyi forumlar.

3. peki arge basmak yerine ageis almak nasıl olur çünkü elime bu kadar uri birdaha geçeceğini sanmıyorum aegis ile kasabilirmiyim argeyi

4. Merhaba ,

Sizin oyun tarzınıza , vaktinize ve sabrınıza kalmış bir durum. Yani Aegis alıp kasarak uridium biriktirebilirsiniz.

Siz yine de diğer üyelerden gelecek önerileri de bekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.