Bigboy gemi yükseltme modülleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve AnadoluEfess tarafından 6 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bigboy için gemi yükseltme modüllerini nereden elde edebilirim? Birleştirmede spectrum bla bla var ama ben ilgilenmiyorum onlarla :D
   
 2. Dükkan>>Ekstralar>>SPC-XP01
   
 3. O bir işe yaramıyor 20 levelim zaten. Ben kalkan hasar dp vb. yükseltmelerden bahsediyorum.
   
 4. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

 5. etkinliklerde elde edilen modüller şansa hangi gemiye çıkarsa bende bir kaç tane denk geldi koca oğlana hız felan.
   
 6. Küreseldeyim ben uzun zamandan sonra tekrar başladım uzun zaman derkende eski ekrandan sonra. Etkinlik falan yok. Varda bizim mi haberimiz yok anlamadim ki? Modumuz sağolsun listeyi atmişta ben eski ekrandan sonra geri döndüğüm için o rehber o kadar karişik geliyor ki. Evet sürekli oynayanlar etkinliklerden haberi olanlar anlayabilir ama o kadar çok etkinlik gelmiş ve o kadar birbirinden farklı şey var ki insan anlayayamıyor. Bu yüzden bu konuyu açtim kısa ve öz bir şekilde bilgi alabilmek için.
   
 7. Merhaba,

  SPC-XP01, Kararsız Modüller: XOF01 Serisi, Kararsız Modüller: XHD Serisi, Kararsız modüller: XU01 serisi modüllerden BigBoy Gemisinde kullanabilir olan modüller edinebilirsiniz.

  Bu modül serilerinin hangi etkileri ve nasıl edinildiklerini @Amiral34 adminin attığı SSS linkinde bulabilirsiniz.

  Kararsız Modüller: şansa bağlı olan modüllerdir sizin şansınıza göre hangi gemiye ve hangi özelliklere sahip olacağı belli olmayan modüllerdir.

  Verdiğim bilgiler yetersiz ise ne istediğinizi daha detaylı olarak sorabilirseniz açıklama yapacağım.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş