Öneri Bigboy Savaş Alanı Mühendisi / Bigboy Battlefield Engineer

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

73,2%
  2. Hayır

8,9%
  3. Evet Geliştirilebilir

17,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BigBoy ağır kruvazör değildir savaş kruvazörü dür. Oyunda Goliath ve BigBoy Battlecruiser , Citadel ise Heavy Battlecruiser olarak geçmektedir ayrıntılara dikkat lütfen :D ayrıca görseller muhteşem olmuş ellerine sağlık :D

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  2. Önceden ağır kravazör diye geçerdi (2009) bayadır bigboy kullanmıyorum.

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  3. Ben de BigBoy u sadece 30 dakikalığına kullanmıştım BigBoy ile başlama linki varken :D

4. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Çok değişik, ilginç, enteresan ve müthüş bir fikir +1.

5. DraydiBoy

DraydiBoy User

Hızı azalırsa
    Oyum Olumlu +1

6. Hızı azalmaz nedeni şudur:

Bu tasarım baskınlarda ve klan savaşlarında da kendini göstersin diye yapıldı.

7. DraydiBoy

DraydiBoy User

Kusura bakma o zaman kardeş goliat tan ne farkı kalıcak birde credi ile alınan bir gemi
    Oyum Olumsuz -1

8. Tasarımın uridium fiyatını görmedin galiba ? konuyu tam okumadın sanırım ?

Ayrıca hızın düşmesi demek geminin kullanımını azaltır ayrıca aegis , goliath ve vengance e yetişemez. Yetişemezse klan savaşlarında pek bir işlevi olmaz.

9. DraydiBoy

DraydiBoy User

Tam okudum da credi ile alınan bir gemi olarak big boyu söyledim goliath hem tasarımları uredyum ile alınıyor hemde gemisi

10. Geminin bir özelliğide bu olacak. zaten sen goliatha uridium vermiyorsun ki gidip açık artırmadan alıyorsun krediye yine aynı mantık....

Goliath yine üstün gelmekte zaten. Moduller ayaklanmıyor ki :D ve ayrıca son yerde dikkat ettiysen modul koyduğun zaman bigboyun kalkan enerjisi % 10 düşüyor

11. GREED

GREED User

Harika bi zamnlar bigboy kullabirken eziklenirdim bence guzel

12. Güncel

13. Güncel + olabilir

14. Bu kadar orijinal bir tasarım yapar mı ki adamlar :) . Biz destekleriz de adamlar böyle bir şeye gerek olmadığını düşünebilir. Bildiğiniz goliath'a çevrilmiş çünkü :) ama +1

WolfWar bunu beğendi.
  15. İlk başladığım zamanlar bigboy aldıgımda cok sevinirdim kullanmasınıda bir o kadar severdim.
    Credi ile alınan bir gemiye urili tasarım ve tasarımın ozellikleride çok fazla olmuş.
    Görselin güzel olmuş emegine sağlık.
    (-1)

16. Konu çok eskiymiş ama olsun.

Şu en son modül kurma olayı pek olmamış onu kaldırırsan güzel olur. +1

17. Modül kurma giderse o zaman ne özelliği kalacak ki o_Oo_O

18. Bigboyun temelinde modül olayı yokki. Hem modül koymak olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Klan savaşında portala 15-20 bigboy modül koyduğunu düşünsene :D

Lazer slotu 2'ye çıkarılabilir ve uri düşürülebilir.

19. Portala koyulamaz dedim.

20. Modüller olmamış Ama bigboy daha farklı şekillerde geliştirilebilir ..Ben hiç bir geliştirmeye karşı değilim oyunu daha güzel hale getirecek her türlü geliştirmeye oyum olumludur ..Hayal gücünü kullanarak azami seviyedeki geliştirmeler tercihimdir konu güzel daha fazla geliştirilebilir Modüller değilde başka bir özellik olaabilir zaten karakollarda modüller var isteyen gidip karakol keser yani modülleri adamın burnuna sokmamak lazım adam tam kasılırken tepesinde 20 tane bigboy al sana modül derseniz oyunun zevki kalmaz.mesela Bigboya mayınları (her türlü mayını) bekleme süresi olmadan seri bir şekilde bırakması için Cpu olabilir yada aynı anda 10 tane mayını bırakması bu 10 adet mayın seçtiğiniz mayınlar olabilir isteğe bağlı olarak seçilen 10 farklı mayını aynı anda bırakma yeteneği yada aynı cins Havai fişeklerin çalışmasına benzer bir sistem geliştirilebilir. Modüller değilde mayınlar olabilir .Tabi soğuma süreside olacak

Son düzenlenen: 19 Mart 2016
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.