Bigpoint S.S.S

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RespecTable26 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba. Bot Kullanımı Hakkında Haksızlıkların Önüne Geçilmesini İstiyorum. TR6'da Oynuyorum 4-1 * 4-2 * 4-3 Haritaları Tamamen Bot Kullanıyor Kutu Topluyor Sureklı. Bir Arkadaşımda Bu Serverde Bu İşi Yapıyor Ben Oyunun Icıne Ettıklerını Dusunuyorum. Saatte 20.000 Uri Alıyorlarmış Seri Seri 400 - 400 Geliyormus Rusların Yaptıgı Botmus Vs Vs. Turklerın Yaptıgı Bot'u Kullananlarda Emınım Vardır. Şu Oyuna Para Dökduk Icıne Etmelerıne Musade Edılıyor Bılıyorsunuz Neyın Ne Oldugunu Musade Etmıceksınız Ozaman Yada Paramı Gerı Verın Cıkalım Gıdelım.

2. Merhaba ,

Tespit edilen hesaplar tekrar açılmamak üzere tamamen kapatılıyor. Kullananlar varsa onlarda tespit edilir ve hesapları kapatılır.

İyi forumlar.

3. Kıyamet Kullanan Var. Gır Sımdı 4 - 1 Harıtasına Sabaha Kadar Kutu Topluyorlar Ekrana Kendı Tıklıyormus Bu Bot Dedıklerı Sey. Yalan Degıl Kendım Gordum Zaten Harıtada 2 Dakıka Gez %100 Anlıcaksın Bot Olanları Ama Yapımcılar Bı Temızlık Daha Yaparlarsa Bılıyorlar Herkezın Gıdıcegını Bu Yuzden Oyuncu Kaybetmemek Icın Goz Yumuyorlar. Bu Gune Kadar Kımıne Gore Az Gelebılır Ama 2000 Lıra Harcadım Ben Bu Oyuna. He Dersekı Yapımcılar Gemınıde Al Gıt. Fark Etmez. 3 Yıl Oncekı Darkorbıt Ile Sımdıkının Arasındakı Farkı Herkez Bılıyor. Kutuyumu Kaldırıcaklar Urı Cıkmasınımı Kaldırıcaklar Ilgılensınler Artık Parasıyla Degılmı Bastım Parayı Karsılık Beklıyorum. Illa Bu Tarz Konusmamızmı Gerek.

4. Merhaba ,

Bizler forumdan sorumluyuz yani forumda yetkiliyiz. Ayrıca dediğim gibi taramaya yakalananlar gereken cezayı alıyorlar. Daha yakın zamanda ( 12 ve 18 Mart tarihilerinde ) tespit edilen hesaplar kapatıldı.

Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. 2000 Lıranın Artıslıgı Degıl Bu Yanlıs Anlamasın Kımse. Ben Isımden Yorgun Argn Eve Gelıp Bu Oyunun basına Oturuyorsam O Iste Aldıgım Parayıda Bu Oyuna Yatırıyorsam Bu Oyunun Yapımcısı Benım Paramı Catır Catır Yıyıyorsa ( ki Afıyet Olsun Sevıyoruz Bu Oyunu ) Sureklı Reel Paraya Dönük Ugrasıcagına Yada Yanlıs Anlamayın 5 Kurus Etkınlıkler Yapıcagına BOT Kullananı Banlamakla Ugrasıcagı Vaktı Nasıl Kullananı Engellerım Ile Ugrassın. Neymıs Sureklı Kutu Toplayanların Urı Cıkma Ihtımalı Dusuyormus. Bıgpoınt Adamlar 1 Gun Yaratık Kesıyor 1 Gun Kutu Topluyor Ihtımalı Zaten Dusurmuyor. Bu Duruma Gelmıssınız Bızmı Ogretıcez Sıze. Sız Zaten En Alasını Bılıyorsunuz E Ozaman Vaktınızı Ne Yapsamda 100 Lıra Daha Alsamla Deılde O 100 Lırayı Alıyım Ama Oyunuda Guzel Yapıyımla Harcasanız Bıraz. Oyun Iyı Oldukca Zaten 100 Degıl 200 Lıra Verıyoruz Bununda Farkındasınız.

Kapatıldıgını Bılıyorum Kıyamet , Yanlıs Anlama Sana Sozum Yok. Kapatıldı Bak Noldu Harıtalarda Adam Kalmadı. Adam Kalmaması Tamam Bızım Icın Onemlılıgını Gectım Ben Sızıde Dusunuyorum Yenı Bastan Uyelık Acan Kısı Sayısı Zaten Elınızde Mevcut. Kalanlarıda Sız Banlıyorsunuz E Ne Kaldı. 2 Yıl Daha Verıyorum Sonra Olmucak Bu Oyun BU Sekılde Gıderse. Programlama Dılını Bızden Ogrenıcek Deılsınız Yada Sorun Cozme Isını Banned Olarak Deılde Kökten Halledebılıcek Godoman Calısanlarınız Yokmu. Yoksa Alın Ise Bızı Bız Halledelım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2014
  6. Merhaba ,

Zaten kullananları banlamak için uğraşmıyorlar. Yani kullanmayı engellemek için uğraşıyorlar. Şu anda eskiden kullanılan ve çalışan programlar çalışmıyor. Yerine yenileri çıkıyor fakat bunların kullanılmasını engellemek için çalışılıyor merak etmeyin.

Tarama sistemi kullananları tespit edip gereken cezayı veriyor.

Dediğim gibi tüm uyarılara rağmen kullanmaya devam edenler tespit edilir ve süresiz hesap kapatma cezalarını alırlar. Hakkı ile oynayanlar sakın ola yanlış yollara sapmayın ve hakkınızla oynamaya devam edin.

Forumda bizlerin yapabileceği birşey yok. Oyunla ilgili bize ulaşanları ( İllegal program , şikayet v.b. ) gerekli yerelere iletiyoruz merak etmeyin.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.