Bigpoint ve Büyük Soru İşaretleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ModernKöle tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Forumun her yeri şikayetle dolu. Anladık adminlerin yetkisi de yok. Fakat Bu adminlerle bigpoint arasında bir iletişim mevcut mu ? bunun öncelikle ispatını talep ediyorum ! bu oyunla ilgili bir endişe değil, sadece karşımda ki memura kimliğini soruyorum. ben bir vatandaş olarak bu forumun bigpointin dakorbit resmi forumu olduğunu nasıl anlarım ? şimdi başka bir konu. Anket açacağım. şu sorular ışığında yanıt veriniz lütfen.
    1-) bigpoint espor dünyasında sevilen bir kurumdur ?
    2-) oyunla ilgili sorunlarımın %90 veya üstü çözüme kavuşturuldu.
    3-) Bigpointi ciddi buluyorum.
    Bu ankete katılıma göre devamı olabiliecek bir yazı dizisi gelebilir. Tabi adminlerin bunun yayınlamasında yaptıkları müdaheleler kadar yayılabilir ya da görülebilir.
    Eğer forumda bunları konuşamayacaksak arkadaşlar, 2+2 4 derler, sadece oyununuzu oynayın hiç medet ummayın bigpointten. bir gün binlerce liralık hesabınız püf olur karşılığında da "hmm. ok." yazan bir support cevabı alırsınız. belkide almazsınız.
    Son olarak, Adminim Bigpointi eleştirmek serbest mi forumda ?

Direkt olarak kendi dillerinde yazışacağım. Bigpointi satın alan Çinli firmayla iletişime geçmemde yardımcı olur musunuz ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2019
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum siz oyuncuların eleştiri, görüş ve geri bildirimlerini yazmanız için var. Gerekmedikçe hiçbir yetkili konuları kilitlemez.

Darkorbit Türkiye takımında bir hiyerarşi vardır. Buradan gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
    Anasayfanızın sağ üst kısmındaki soru işaretinden Foruma tıkladığınız zaman burası açılıyorsa, arama motorunuza darkorbit forum yazdığınızda bu sayfa açılıyorsa resmi forum olduğunu anlayabilirsiniz.

Anketinizi tartışmadan ziyade kargaşa ortamı yaratmaması adına kaldırdım. Siz ve diğer oyuncular eleştirilerinizi uygun bir dille yapabilirsiniz.

Son olarak, Çinli Yoozoo şirketi Bigpointi satın aldıktan sonra yola Bigpoint ismiyle devam etme kararı aldı. Buradan Bigpoint sitesinin support linkine ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  3. konu kilitlenebilir, bir yere varılamayacağı açık ve net. sistem tamamen müşterisini kullanıyor. politika şu ben bişey al demedim aldıysan banane, oyna demedim oynuyorsan banane. bilişim tüketicisi haklarına başvuracağım. suç duyurusunda bulununca belki o zmn yetkili biri biz burdayız der. iyi forumlar admin. yardımcı olabiliceğin sınırları biliyorum o yüzden hiç sizle ilgili bir kötü düşüncem yok.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.