Bigpointe giremiyorum supporttan yanıt gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve zєץtเภ๒ยгภย*[BΣLΛ] tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İŞLEM MAALESEF GERÇEKLEŞMEDİ!
    Anlaşılan bir hata oluştu. Arama işlevini kullanır ve tekrar denersen, belki bir sonuç elde edebilirsin. Bunun için sağ üst köşede bulunan arama alanına, aradığın kelimeyi gir.
    Eğer yine de istediğin sonuca ulaşamıyorsan, kısa bir süre sonra tekrar denemeni tavsiye ediyoruz. Ayrıca bu güzel oyunlardan birini de oynayabilirsin:
    bu hata nedir ve chomeden girincede
    status=error
    bu hata geliyor supporttanda 2 saattir cevap gelmedi neyin nesidir bu hata açıklayabilirmisiniz?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Çerezlerinizi temizleyiniz.Ve farklı bir tarayıcıyı deneyiniz.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  3. zaten çerezleri temizledim modetörüm ve operadanda girişi denedim olmadı supporttanda kesinlikle bana ulaşan bir cevap yok acaba site bakımdamı?

4. KARANLIK

KARANLIK User

Düzeltiyim.Kayıt oldum ancak bende aynı sorunla karşılaştım.Teknik bir sorun olmuş veya bakım mevcut olabilir.Bekleyeceğiz.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  5. modetörüm valla sırf bende değil forumda bunla ilgili 3. konu olması gerekiyor bu konunun neden böyle birden bağlantı sorunları yaşanıyor bakım filanmı yapılıyor şu sıralar?

ve
    bunca delildemi yalan oluyor?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Nisan 2014
  6. KARANLIK

KARANLIK User

Yazdığım cevabı düzenledim tekrar bakarmısınız lütfen :)

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  7. hmm sağolun modetörüm yardımınız için çok büyük bir sorun olduğu kesin
    iyi forumlar

8. Merhaba ,

Durumu incelenmesi için gerekli yere ileteceğiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.