bigpointte "oyunlara bağlantı kur" butonu yok

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve devletialiyyeosmanlı tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba. ben oyuna TR3 sunucusunda başladığım fakat TR2de devam ettiğim için e-postama gelen bonusları malesef TR2deki hesabıma alamıyorum. bigpoint sitesinden bir hesap açtım. niyetim o hesaba darkorbiti eklemek ve ekledikten sonra Tr2 hariç tüm sunuculardaki hesaplarımı silmekti. yalnız bigpointte bu işlemi yapmak için "oyunlara bağlantı kur" butonu çıkması gerekiyor. ben "hesabım" girdiğimde böyle bir buton çıkmıyor. bilgisi olan var mı? sorun nerede, nasıl çözülür?

2. KARANLIK

KARANLIK User

3. dediğinizi yaptım. oyunu hesaba ekle butonu çıkmıyor. sss yi falan okudum. orada tarifi var. yani öyle iki dakika bakıp da buraya konu açmadım, onu demek istiyorum. ilginize teşekkür ederim. umarım ilginiz devam eder ve soruna bir çözüm bulabiliriz. siz de bir deneyiniz. orada o butonun olmadığını göreceksiniz.

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Diğer açtığınız konu rapora eklenmiştir. Teknik ekip tarafından incelenecektir. Bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.