Bildirim veya Hata...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

İki adet sorunum var bildirmek istiyorum hata mı bilmiyorum sadece bende mi var bilmiyorum elinize böyle bir kayıt geçtimi onuda bilmiyorum...

1.si zenginleştirme yaparken sepromu kalkana atıyorum, proyu hıza, pro lar işlemiyor atmamışım gibi 0 gözüküyor porttan atlıyorum yine gözükmüyor üzerine ilave edince farkettim işlemiş :( bazende ilk hızı atıyordum proyu sonra kalkana o zamanda sepromu işlemiyordu :(

2.si ise Uzun süredir oyun ekranımdaki konfigürasyon (ekran dizilimi, görsel olan gemi ile alakalı olan değil) sabitti... şuanda konfigrüsyonu sıfırla dedim ve slottakileri de boşaltcaktım ancak slotu boşaltma veya ekleme yaptığımda slotu sağ üst çapraza doğru attı, yine bi kaç daha denedim yine aynı noktaya yatay şekilde attı ardından sıfırlayıp tekrar açıp kaydet çık dedim... oyun ekranını kapattım yine ekleme boşaltma yaptım yine aynı şekilde attı :S oyunun sıfır konfigrüsyon halinde oluştu bu sorun , eski konfide yoktu... Genel midir ? değilse kayıtlarınıza alın lütfen...

2. Merhaba ,

1- Genelde oyun penceresinden çıkış yapıp tekrar girince yada f5 ile sayfayı yenileyip girince düzeliyor. Görsel bir aksaklık oluyor bazen.

2- Ayarları " sıfırla & çık " kısmına basıp sıfırladıktan sonra tekrar " konfigürasyon modunu " açarak pencereleri ve slotları istediğiniz şekilde yerleştirdikten sonra " Kaydet & çık " kısmına basın. Normalde sorun olmaması gerekiyor.

İyi forumlar.

3. -BoldMan-

-BoldMan- User

konfigürasyn olayında, zaten oyuna ik başlangıçtaki hale getiriyorum birazda öyle kullanmak için, fakat slot ekleme çıakrtma yaptığımda kayıyor... sıfırla dedim sonra girdim hiçbişi yapmadan kaydet dedim, ve kapadım sayfayı açınca yine kaydet dedim...

birde anasayfamdan x3 alıyorum ekrana düşmüyor :(
    bu arada hızı alıyorum ya , 0 gösteriyor ve gemi gerçekten yavaş gidiyor :( yani flash playerda görsel olarak gözükmeme gibi değil :(

4. Merhaba ,

Anasayfa'dan x3 derken dükkandan cephane olarak mı x3 alıyorsunuz ? Alımdan sonra maliyet kesiliyor mu ? Konfigürasyonların her ikisini de kontrol edin. Bir tarafa hız koymamış ve o konfigürasyonda olabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. -BoldMan-

-BoldMan- User

Evet ücreti düşüyor, cephane olarak x3... hız olanda konfiden olabilir kalkan olanda neden oluyor ? :S kalkan her iki kon fide var

6. Merhaba ,

x3 almadan ne kadar olduğuna bakın ve alım yaptıktan sonra f5 ile sayfayı yenileyip tekrar girdikten sonra sayıyı kontrol edin. Değişim yoksa support'a bildirin.

Konfigürasyon için ;

resimdeki kısımdan hem 1. hem de 2. konfigürasyonu çıkartıp tekrar Hangar > Ekipman kısmına gelip 1. ve 2. konfigürasyonlara yerleştirip kontrol edin.

İyi forumlar.

7. -BoldMan-

-BoldMan- User

o konfilerle alakalı bişi sormadım ben ehrnese efem , hatalar arada bir oluyor bazen olmuyor çözemedim bildirmek istedim veya var mı diye kontrol etmek... kilitlenebilir yapacak bişi yok

8. Merhaba ,

Genel bir sorun değil anladığım kadarıyla. Anlık pc , bağlantı , tarayıcı , eklenti gibi etkenlerden dolayı olabilir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.