Bilerek Pushing Yapmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DontCrysS tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. DontCrysS

DontCrysS User

Arkadaşlar oyunda 18 levelim düşman şirketten biri bana chatte küfür etti ben de sinirlendim ve adama sürekli öldüm ardından kendi hesabımı ve onun hesabını şikayet ettim.Hesabıma uygulanan ilk pushing cezası oluyor bu.Yani 14 günün sonunda hesabıma tekrar giriş alabilecek miyim?

2. Evet yapabiliceksin

3. lllecelll

lllecelll User

karşı tarafın seviyesi kaçtı :rolleyes:

4. DontCrysS

DontCrysS User

Benim rütbe 2 çizgi idi onun rütbesi ise uzman yüzbaşıydı.Eminim 18 levelden yüksektir.Şu an onun hesabına da kullanıcı linkinden ulaşamıyorum.

5. karakule26

karakule26 User

sen de bilerek olmaz ama karşıdaki ne kadar kestiği hesaplıyor

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Pushing Sistemi ile ilgili bilgilere Buradan ulaşabilirsiniz. Oyun içerisine direk müdahale yetkisi sadece Merkez Ekibin elindedir, ve kuralları da onlar belirlemektedir. Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

7. lllecelll

lllecelll User

gitti güzelim hesap adam çıldırmıştır :D

8. Agır_TR

Agır_TR User

yav arkadasım oyuncunuz yok napalım bizde pusıng yapıyoruz svye adam cekın keselım