Bilgi Yarışması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KДPTДN® tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KДPTДN®

KДPTДN® User

Chatte bugün sürekli link atıldı bilgi yarışması falan filan diye giriyorum linke foruma yönlendiriyo forumdakine tıklıyorum yabancı bir sayfa facebook taki darkorbit sayfası beğeniyorum bi sayfa geliyor otomatik yabancı ama birşey anlamıyorum chate giriyorum admine yalvarırcasına 30dk seslendim tık yok cmye seslendim tık yok sonra geldi cm bekleyin admin gelecek 5dk bekledim cm dedim yine yine yok en son admin okuyor siz yazın dedi yazıyı 3-4 kere yazdım en son cm bana bilgimiz yok supporta yazın dedi oyalandım facebooktaki sayfa admini online idi konuştuk diyorki Türklere ayrı bir etkinlik var merak etmeyin dedim bu haksızlık sonra muhabbet kesildi soruyu sizede sorayım
    Bu yeni bilgi yarışması etkinliğinde Türkler olacakmı olacaksa nasıl giriyorum soru felan gelmiyor önüme Türkler için Türkçe bir sayfa olacakmı yoksa yabancı oyuncular kadar bu oyunu oynayan Türk oyuncular haksızlığa uğrayıp ne yaptığını bilmeden saçma sapan işlemlermi yapacak

2. Merhaba ,

Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz. Konudaki link'e facebook'a giriş yapmış şekildeyken tıklayın. Açılan sayfada'daki Beğen butonuna basıp beğenin. Soru ve şıkların olduğu bir sayfa gelecek. Şıklardan doğru olduğunu düşündüğünüzü işaretleyebilirsiniz.

Zaten anladığım kadarıyla 1 soru var ilerleyen zamanda bir değişiklik olur mu bilemiyorum. Fakat translate kullanabilirsiniz ac çok fikir verecektir.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Cevap Veren Kıyamet S-Mod'umuza Teşekkür Ederim.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.