Duyuru Bilgilendirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 25 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Özellikle TR sunucularında binlerce bot programı kullananlar bazıları aylar bazıları yıllardır banlanmıyor. Serverimizde bulunan Generaller sıralama gemileri de artık bota ve programa atıyor. Arkadaşlar söylüyor artık*** at ban yiyen yok. Gir bak bi gemide minimum 300.000 Buz roketi var. 11-12 günde sadece ** katlayıcı ve argelerle 1.000.000 Uridium rahat kasılabiliyor.

Sırf para yatırıyorlar (KATLAYICI AVANTAJ) diye neden ban atılmıyor? Neden bunlara göz yumuluyor? Neden oyun kuralları artık uygulanmıyor? Haritaya çıkıyorum bakıyorum 10 kişi aktifse neden 100 tane bot görüyoruz. Emek verenler, hakkıyla aylar ve yıllarca uğraşanlar, zamanlarını harcayanlar neden hak ettiklerini alamıyorlar?

Ben eskiden DarkOrbit in kolaya kaçtığını paradan kaybetmemek için böyle adaletsizliğe başvurduğunu düşünürdüm. Şimdi ise BİLİYORUM.

Eskiden sunucu başı aynı anda aktif 2.500 kişi olurdu. Herkesin bir amacı vardı. En büyük amaç ise JACKPOT ARENA yı kazanmaktı. Bu hakkı 20 ay önce elimizden aldınız hemde bir HİÇ UĞRUNA.

Diyeceğim odur ki artık eskisi kadar rahat davranamayacaksınız. Aranızda bulunan arkadaşlarımız sayesinde her şeyi öğreniyoruz ve kayıt altına alıyoruz. Tavsiyemdir kuralları uygulayın. Burada hesap verilmez ama bilin ki herkesin hesap vereceği biri her zaman mutlaka olacaktır.

NOT: İstenildiği zaman konu kilitlenebilir. Bu konu hakkında tarafımızdan yorum yapılmayacaktır. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Son düzenlenen: 25 Aralık 2016
  2. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Öncelikle Başlıkta büyük harf kullanımı yasaktır. Lütfen düzeltiniz.

Mesajlarınızın bir kısmını editledim. lütfen daha dikkatli kelimeler kullanalım.

Tekrarı halinde cezai işlem uygulanacaktır.

Bunun haricinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
  3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

cok iddiali bir kelime ..size sunu soyleyim su oyuna yillardir para yatiran bir oyuncu olarak kimsenin soyledigine inanmam kesin bir kanıt isterim...atip tutanlar tslerde ben adminim diyenleri bile cok gorduk ..eski sistem icin tamam ama onlarda zaten yerini buldular zaman icinde hicbirinden eser bile kalmadi geriye.....bana ispat lazim...tabiki burda ispat istemiyorum sizden...kanitlarinizi Merkeze yollayin o halde diyorum :)

..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.