bimcelim ve mobil ödemem olmuyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FreeRunner77 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bimcel aveanın alt yapısı odeme eror veriyor ?

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bimcell ne kadarda aveanın alt yapısına ait olsada Bimcellin mobil ödemesi yoktur.

İyi Forumlar

3. Merhaba,

Bu üç hat dışında mobil ödeme yapamazsınız.

İyi Forumlar.

4. yenilikçi oyundan yenilikçi süprizler bakalım daha ne sorunlar çıkcak karşımıza

5. Merhaba ,

Bimcell global değildir her ne kadar Avea'nın alt yapısını kullansa da Türkiye içi ile sınırlıdır. Bu nedenle mobil ödeme yoktur.

İyi forumlar.

6. Merhaba,

Oyun ile hiçbir alakası yoktur. Bimcell ile başka hiçbir oyundan veya siteden mobil alışveriş yapamazsınız zaten.

İyi Forumlar.

7. ya tmm karaliste analrımda 1 günde gitmesi lazım bune supporta başvurmalar fln şimdi bunu yazıyorum altına bizim yapıcağımız bişey yoktur formalite boyledir uslup diyip durcaksınız 1 haftamı yediler

8. Merhaba,

Bu sorunun oyun ile bir alakası yoktur. Bimcell Yani sizin hattınız mobil ödemeyi desteklememektedir. Bizlerin yapabileceği bir şey yok. Sorunu çözmek istiyorsanız bimcell müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

İyi Forumlar.

9. paypal için diyorum yanlış kod girdim 1 kez

10. Merhaba,

Konu başlığınız ve sorunuz bimcell içindi. Paypal ile ilgili tek kelime etmediniz şu ana kadar. Lütfen konunuzu düzgün açıp sorunuzu düzgün sorunuz.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.