binbaşı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ygafff

ygafff User

sa arkadaşlar benim rütbem acemi yüzbaşı ben bunu binbaşı yapmak istiyorum şeref:48.709 tp:8.843.192 gemi : goliath ful lf3 2 hangarlı (diğerinde leonov var ) 4 iris 16 arge ful bo2

2. Hmm durmadan kapı yapmalısın alpha bile olsa durmadan kapı yaparak şeref arttırabilirsin bu da rütbe artışına neden olacaktır (Hangi serverde oynuyorsun)

3. ygafff

ygafff User

tr5 te oynuyorum zeta 6 parça alpha 16 parça havoc çıkar diye zeta yapıyorum (ilk kez kapı yapıyorum )

4. Benim 65.061.137 TP 225.452 şeref var üsteğemenim neden ?

İyi forumlar.

Vomit™ bunu beğendi.
  5. Nefes

Nefes User

Merhaba

İlk kez kapı yapıyorsanız ve gemi özellikleriniz yeterli ise zetada alfa kadar kolaydır yanlız son bölümlerde Devourer ile gelen yaratıklardan zorlanacağınız yerler 6.ve 7.dalgada gelen
    6.Dalga
    3 Tane Sibelonit
    3 Tane Boss Sibelonit
    3 Tane UberSibelonit

7.Dalga
    3 Tane Kristallin
    3 Tane Boss Kristallın
    3 Tane UberKristallin

Bu bölümlerde birazcık zorlanabilirsiniz ama gemi özelliklerinizi bilmediğim için kaçarak biraz zamanla yaparsınız diye düşünüyorum.

6. valla benim 116m tp var 3 argeyim full lf3 2 bo2 rütbem uzman çavuş bunuda açıklayın gemi goliath :D +şeref 285k

7. Aynen nefes modum.Uber sibelonitler yada uber tallinler zorluyo.Bide hepsinin aynı anda dalacağını düşünürsek zor olucağa benziyo.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.