bir çardan diğerine credi ve uri aktarımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fbrecep123 tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bir çardan diğerine credi ve uri aktarma olsun mu

1. evet

38,3%
  2. hayır

53,3%
  3. geliştirlmesi gerek ( yazarsanız sevinirim)

8,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fbrecep123

fbrecep123 User

almanya 2 de yeni bir üyelik açtım 10 lvl yaptım güzel bir çar oldu tr3 deki itemlerimi atmak istiyorum almanya2 ye
    bence böyle birşey olmalı

2. Sever değişimi ile ilgili bi konu var onun gibi olmuş

3. DELİ

DELİ User

Kesinlikle -1. Çünkü her hesaba başlangıçt a4 lf3 2bo vb. eşya veriliyor. Ztn herkesin bildiği bir kaç hesap war :D. Ve bu nedenle herkes elit olur. Ama sen burada uri alış verişi demişsin e gene başlangıçtaki parayı atarım olur biter :).

4. başlangıçta artık uridium vermiyor +1

5. baslangıcta görevleri yaparsan toplamda 15.000 u geliyor !!! Hem cok sacma adamın biri zengindir atıyorum 500.000 u su vardır bunun 100.000 u yu klandaki belirli kişilere atabilir yada herkes kasılır u lar toplanır kime ne alıncaksa yollanır sonra da oyunda herkes elit :D

6. Dostum Bizim Millet Spam Yapar Full Olup Çıkar :D

7. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Ben Olumsuz Bakıyorum Bu Fikir Bir Çok Sorunu Beraberinde Getirir.

İyi Forumlar...

8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Full adamlar her ayda bir gemi fullerler...

9. Kral-87

Kral-87 User

hayır çünkü bir adam bir sürü çar açar başlangıç görevlerini yapar BO2 LF-3 lerini alır ana çarına koyar saçma bişi olurdu

10. Prophecy

Prophecy User

bence düşünmeden konu kapatılmalı!

11. Bence çok mantıksız olur ve bununla ilgili birçok sorun çıkar

12. saalih134

saalih134 User

bunun olması imkansız herkes sürekli olarak çar açar başlandıç görevlerini bitirir ana çara aktarır içindekileri günde 1 saat uğraşsa 1 haftada full elit gemisi olur

13. Bu Arkadaşın Dediği Doğru Ve Bu Arkadaşa Katılıyorum.Bu Fikir Olursa İlk Yapacağım Şey Yan Çar Açıp Ana Çarıma Lf3 Atmak Olacak

saalih134 bunu beğendi.
  14. felix6491

felix6491 User

Hep kötü yandan bakın siz anca bi çara bir tane aktarım olsa sadece veya bir sınırı olsa güzel olmazmı

15. Merhaba ,

Forumda mesaj yazarken ve konularda karşılıklı tartışmaya çevirmeyin. Karşılıklı saygı kuralları çerçevesinde mesajlaşmaya dikkat edelim. Kapanması gerekiyorsa zaten kapatılır.

İyi forumlar.

16. Prophecy

Prophecy User

İyi yanları yok bana sorarsanız
    ...iyi forumlar...

17. bunu yapmak için minimum 18 seviye gibi bir sınır koyarsanız başlangıçta verilen cart curta da kafayı takmamış olursunuz

18. fbrecep123

fbrecep123 User

En az13 lvlde aktarılsın öyle çok iyi olur

19. Prophecy

Prophecy User

Hayır hiç iyi olmaz haksız kazanç olur Modlarım konu hemen kapatılmalı

20. kesinlikle olmamalı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.