Bir çözüm bulun artık

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1Zackho tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1Zackho

1Zackho User

Anladık bota bir çözüm bulunamıyor onu geçtim bari şu oto işaretleyici ve kamufle görücü programlara bir çözüm bulun cidden savaşmaktan zevk alamıyorum yeter artık ya.
    Haklı olduğumuz konuda bigpointten neden destek göremiyoruz anlamadım. Gerçekten bu kamufle görme ve oto işaretleyicilerden sonra oyundan iyice soğudum ya

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Defalarca dile getirmemize rağmen bir kez daha söylemek istiyorum;

Bot banlamaları merkez ekibin kullandığı bir YAZILIM tarafından gerçekleştirilmektedir. Ne Forum Takımı ne de Darkorbit Türkiye Ekibinin bu konu hakkında hiçbir yetkisi bulunmamaktadır.

Bahsetmiş olduğunuz her türlü illegal program için sürekli raporlama çalışması yapmaktayız. Ben inanıyorum ki yakın zamanda gerek bot sorunu gerekse diğer tüm 3. Parti Yazılımları sorunu ortadan kalkacaktır.

Konu ile ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. 4 Gözle bekliyorum ban ne zaman gelicek diye

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Lütfen eski tarihlerde açılan konulara yazmak yerine yeni bir konu açınız.

Bu konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.