Bir Fikir Verin Bana

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KorpiT tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KorpiT

KorpiT User

Arkadaşlar elimde bir miktar Ueidyum var (290 Bin) bunu nasıl değerlendireyim bilmiyorum. Oyundaki şuanki durumumu aşağıda belirttim.
    Seviye: 14
    Gemi: Goli
    3 İris - 5 Flax
    Lf4: 1 Adet
    LF3: 26 Adet
    BO2 Jenratör: 8 Adet
    GN3-7900 İticiler : Full
    Pet: 5 lvl (Toplama Modülü var sadece)
    YETENEK AĞACI
    Gemi Gövdesi :2/2
    Mühendis: 1/5 (Hepsi bukadar)

Şimdiden fikirlerinize sağlık....

2. ÖNCELİKLE KARDEŞİM İRİSLERİ FULLE TANE SONRA ARGE PUANINI GELİŞTİR SONRA BO2LERİ FULLE EĞER ELİNDEN GELİYORSA TASARIM AL :)

3. Merhaba ,

3 tane iris var uridium ile iris almanız mantıklı olmayacaktır. LF-3 , B0-2 ve İris gibi eksiklerinizi açık arttırmadan kredi ile tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Uridium ile bence arge yapın. Eğe yazdığınız gibiyse toplam 3 arge dağıtmışsınız.

İyi forumlar.

4. açık artırmadan alınması kolayda kıredide yapması kolay deil adam son dakkada 10 k fazla credi verir alır :)

5. İyi güzel demişsiniz de unuttuğunuz birşey var. :D Bu zamana kadar milyarlar kaybettik biz ticarette :) Ama şimdi kredi kaybı yok sadece malzemeyi aldığınızda kredi gidiyor. :)

Teklifiniz geçildiğinde malzemeyi alamadığınız zaman krediler iade ediliyor. :) Zamanında ne krediler kaybettik açık arttırmada yine şimdikiler şanslı. :)

6. şuana kadar ben hiç öyle bir sorun yaşamadım ama teklifi bazeen geç veriyor o sıkıntı :)

7. KorpiT

KorpiT User

İrisleri - Lf3 leri bo2 leri açık artırmadan alacağım kredi kasıyorum. geceleri tekliflere girip biraz daha uygun alabiliyorum. Birisi bana PET için bir öneri söyledi peti 8 lvl yap ticaret modülü seviye 3 al dedi. Cubi çöplerini hızlı satar daha çabuk kredi kasarsın dedi. Mantıklımıdır. Yok PET için daha iyi bir fikriniz varmdır.

8. Siz ticarette kredilerin geri iade edilmediği zamanlarda yokmuydunuz ? Mesela iris'e 150 milyon kredi verip son 1 dk içinde teklifiniz geçildikten sonra iris ve kredileriniz gitmedi sanırım. :)

Merhaba ,

Pet'i eğer kısa zamanda 8 level yapabilecekseniz alın derim ama eğer uzun sürecekse bence acele etmeyin. Arge'lerinizde çok düşük yani arge mi yoksa pet mi kesin birşey diyemiyorum.

İyi forumlar.

9. lf 4cıktımı ıze gozukmuyo?

Bence kalkan enerjısını 5/5 yap kalkanın ortaya cıkar bu snn acondan ıyı olabılır!:)IYI OYUNLAR:)

Evt ben cok yasadım mesela mod 16mılyon sunmustum 16 sne golı gıttı dıroıtlerde

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Nisan 2014
  10. arkadaşım sen aegis al. git cubilere orda gruplara karış kasıl cubiden uri kas b02 arge yap. kastıgın crediyide irise basarsın 80 90m ye alırsın sabah gece ihalelerinde . aegis al çok memnun kalırsın

11. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Uridium oyunda değerli olduğu için acele etmeyiniz başka arkadaşlarında tavsiyesini alınız ama benim tavsiyem arge yapınız.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.