Kutlama Bir Pazar Klasiği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TroublemakeR! tarafından 2 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Her pazar olduğu gibi bu pazar da oyun bizi şaşırtmayarak kasmalara ve donmalara devam ediyor...

furkan01adana bunu beğendi.
  2. aynen ya cubikonda bile dondu

şuan oyun açılmıyor bile sizde açılıyor mu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2018
  3. Türkiye 3'de tüm oyun kilit her yer.

furkan01adana bunu beğendi.
  4. global av1 de iptal

5. oyunda şuan lag var internetimde hicbir sıkıntı yok tüm cheat diyor zaten lag var diye ve zeta son bölümdeyim son 2 canım kaldı arkadaşım sizin becereksizliğinizi biz cekiyoruz banlarım diyede mod gemesin şuraya hiçbir hakaret argo kullanmıyorum diyorumki bu oyunun teknik ekibinin kabiliyeti yok şu sorunu bize yaşatıyorlar yazık cidden yazık yani forum adminleri bunu raporlarına eklesinler biliyorum elinizden başka bir şey gelmiyo

6. Pan

Pan Guest

Merhaba ,

Gerekli bildirimleri yaptık . Merkez ekipte üzerinde çalışıyor idi zaten . En kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

İyi forumlar.

Merhaba,

Oyuna giriş ve açılmasında bir sorun görünmüyor . Tarayıcınızı kapatıp temizledikten sonra tekrar denerseniz çözüleceğini umuyorum.

İyi forumlar.

Merhaba ,

Gerekli bildirimleri yaptık . Merkez ekipte üzerinde çalışıyor idi zaten . En kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.