Bir soru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -VicToRİNo- tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Umarım dogru yere açmışımdır konuyu,Ben 10. seviye vengayım güçsüz oldugum için zorlanıyordum ve açık arttırmadan leonov aldım ( benim için daha uygunmuş sanırım x-4 haritalarına kadar ) ama vengayı satmadan onu nasıl kullanacagımı bilmiyorum ve vengayı da kaybetmek istemiyorum,vengayı bir köşeye bırakarak leonova geçip zamanı geldiginde tekrar vengaya geçebilir miyim?(Bir hangar sayfam var)

2. Böyle bir şey mümkün değil.

3. DENİZCAN

DENİZCAN User

merhaba;

1.eger 2 hangar binanız yoksa 1 geminizi satmak sorundasınız.
    2. HANGAR= geminiizin görndügü bölümün altında küçük bir yer var ve orda aldıgınız gemi var orada saga alt tarafta yerleştir butonun basrk lenov geminiz kulanırsınız ancak vega geminizi kaybedersinz[satılır sistem tarfından]
    iyi günler

4. Teşekkür ettim ikinize de :))) , peki sizce bunu yapmalı mıyım? zar zor görev yapıyorum gün içinde çok fazla kez kesiliyorum , 1.6k falan vuruyorum venga ile cidden güçsüzüm , ne kadar süre ihtiyacım olur sizce leonova

5. DENİZCAN

DENİZCAN User

tr2 deysen yardım ederim :)

6. hayır türkiye yani tr1'deyim malesef :(

7. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar server konuşmalarına burada girmeyelim lütfen.Konuşmacı köşesi bölümünü kullanınız.

Sorunuza gelelim.15 lf3 ve 15 bo2 olana kadar gemi değiştirmeyiniz.Dediğim kriterler sağlanınca direk goliata geçin.Vengance kullanışlı bir gemi değildir.

8. Anladım sadece 4 lf3 üm var şu an , 12 k falan da uri biriktirebildim daha başlardayım bu konuda zaten , sizce 15k olunca iris falan alayım mı yada 10k oldukça lf3 çekmeye devam edeyim mi ? ayrıca şunu sormak istiyorum leoya geçecegim sanırım sizce öyle dediniz ama leo da hız jeneratörleri de 2 katına çıkıyor mu ?

9. Hayır çıkmıyor. Ancak 2 kat roket hasarı + seprom + roket turbo + ok uçuş düzeni (varsa +vip) ile gerçekten iyi hasarlar verirsin roketle. 2k hasar verenin hasarı 6k ya kadar çıkıyor. Diğer gemilerden farklı olarak en iyi itemleri leo ya koy. Çünkü droittekiler 2 katına çıkmıyor.

10. çok teşekkür ettim :)) , uridium ile ilgili nasıl bir taktik önerirsin acaba 10k oldukça lf3 mü çekeyim sizce

11. Heterodox

Heterodox User

leonov al zaten vega 1-2m ye alınabiliyor

12. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Size tavsiyem leonov şirketinizin x-1 x-2 x-3 x-4 haritalarında daha kuvvetli olacaktır ve rahat bir şekilde kasılma'nızı sağlayacaktır.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.