Bir yıldız kayıyor sanki :D

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve -Star- tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Star-

-Star- User

Merhabalar forum,

Lafı çok uzatmayacağım.Bu oyunu hiçbir zaman hileyle hurdayla oynamadım,ki oynamayacaktım da.Vot olsun demaner olsun vs. vs. etkinliklerde girer oynardım birkaç gün.Seproma da 1 milyon sınırlaması geldiğine göre günlük girişlerimi yapıp şöyle bir göz atmama da gerek kalmadığını düşünüyorum artık.Bilmem sizi ne kadar ilgilendirir orası.:D

Sadece buradan veda etmek istediğim insanlar var,her ne kadar onlarla çok fazla birebir muhabbetim olmasa da kanımızın ısındığı başta @.Paradoks. , @BETERBÖCEK ve @Manitu , şuan aramızda olmayan Göçebe moderatörümüz dahil olmak üzere bütün modlarımıza ve takım liderlerimize saygı ve sevgilerimi sunar onlara belki son kez belki de şimdilik son kez iyi görevler dilerim.Kullanıcı adlarını sayamadığım moderatörlerimiz de kırılmasınlar bana,ayrı ayrı seviyoruz hepinizi :)

Ek olarak forum moderatörlerimiz ve siz sevgili forum kullanıcıları arasında saygısızlık ettiğim,kalbini kırdığım her kim varsa özür dilerim.

İyi forumlar,iyi oyunlar dilerim :)

Son düzenlenen: 24 Ocak 2019
    .Paradoks., xxkubixx ve furkansat bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Her veda bizleri üzmektedir, fakat bazı şeyler değişmez. Siz oyunu ve forumu bırakmak isteseniz bile oyun ve forum bırakmayacaktır, yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle... :)

İyi forumlar.

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Aramızdan ayrılıyor olmanıza şahsen çok üzüldüm. Ayrılma sebebinizi en azından belirtebilirseniz bizler de sizlere eksiklerimizi görerek daha yakın bir ilgi gösterebiliriz. Sorun hileler ise, inanın onların fişi de çok yakında çekilecektir.

Ve güzel hisleriniz için çok teşekkür ederim, bende siz değerli forum arkadaşlarımı seviyor ve her şekilde yardımcı olmak istiyorum. :) Bunun için ayrılıyor olmanızı üzüntü ile karşıladım.

İyi forumlar dilerim...