Duyuru BIRAKIYORUM !!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●BMW●M●POWER● tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamun aleyküm sevgili dostlar,

Gerek oyundaki hataların ve gereksiz güncellemelerin çokluğundan, gerek forumda yöneticilerin vurdumduymazlığından, gerek oyunda 15 kapıda hercules fulleyen olduğu halde 27 kapıda hala 4 olmamdan, gerek hem supportun hem Rehber FMod(!) un alakasız cevaplar verip konuları cevapsız kalmasına rağmen saniyesinde kilitlemesinden gına geldi. Sağolsunlar 1 TL güçlendiricisi tepkime 1 ay bannla karşılık verdiler kendileri; ve bu durumdan şikayetçi olabileceğimiz yer yok. Bende o 1 ayda düşündüm.. Allah razı olsun kendisinden gözümü açtı. Bu oyun böyle senelerce gidecek, 25-26 levele de gelsek biz acemi albaydan yukarı çıkamayız, o yüzden olduğum yerde patinaj çekip gereksiz yere notlarımın da düşmesine sebep olup saçma sapan bir oyun için sinir krizlerine girmekten vazgeçtim. Bıraktım artık oyunu, sigarayı alkolü bırakmış gibi de mutluyum. En kısa zamanda gemimi bir arkadaşıma bırakıp oyunla bağımı TAMAMEN koparacağım. Ara sıra oyuncu arkadaşların halini hatrını sormaya foruma girebilirim, yöneticiler avcunu yalar bugüne kadar çok taktınız bizi vefa beklemeyin alınmaca gücenmece yok. Bu mesajımdan sonra 1 ay, 2 ay, 1 yıl da bann yiyebilirim ama BMW M Power olarak marka olduğumdan sorun yok her yerde tanınırım. Üzerimde hakkı olan tüm arkadaşlar helal etsinler, benden yana tüm oyuncu arkadaşlara analarımızın ak sütü gibi helaldir. Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar 8 yıldır en güzel arkadaşlıklara şahit olduğum bu ortamı %80 yönetici sebebiyle terk ettiğim için üzgünüm maalesef. Her insanın sabır sınırı vardır benimki aşılalı çok oldu, bırakmakta geç bile kaldım. Devam eden tüm arkadaşlara iyi oyunlar dilerim, umarım gelecekteki güncellemeler oyunu 6 yıl öncesi gibi zevkli hale getirebilir yeniden. Allaha ısmarladık, kendinize çok dikkat edin arkadaşlar ....

-BMW M Power.

2. matkap34

matkap34 User

mesajının tamamında haklısın kendine iyi bak belkide bir çoğumuz darkorbit tarzı oyunları sevip ama bu kategoridede darkorbit gibi adam akıllı oyun olmadığı icin hala her türlü haksızlıga vurdum duymazlıga ragmen bu oyunu oynuyoruz 15 zetada 2 havoc biri olarak ve oyunda 13 zetada tüm havoclari fulliyen insanları gördükce yazdıklarının tamamına tekrardan katılasım geliyor

●BMW●M●POWER● bunu beğendi.
  3. MRTBY

MRTBY User

Bende bu oyunu uzun zamandır oynuyorum. Oyunda oyuncularla, arada sorunlar yaşanabiliyor. Bir şekilde çözüme ulaşıyor.

Fakat illegal program kullananlar, siyaset yapanlar, ve oyunda yaşanan teknik sorunlar olduğu zaman, sorun seni aşıyor ve yöneticilere iş düşüyor bu sefer.

Buraya kadar her şey normal; asıl sorun bundan sonra başlıyor. Yöneticilerin tavrı, sen nedense haklı olduğun halde, sanki suç işliyormuş gibi, azarlanıp bir de üstüne; "Devam ederseniz ceza alacaksınız" dedikleri zaman, işte senin de dediğin gibi, oyundan, forumdan soğuyorsun.

Geçenlerde başıma gelen bir durum bunu gayet iyi özetleyecektir.

Gece yarısı tesadüfen porttan atlayıp yanımdan geçen düşman bir gemiyi işaretledim. Arkasından bizim şirket gemileri takibe başlayınca bende chatte yerini yazdım. Global chat değil kendi şirket chatimiz, şuraya gidiyor, buraya gidiyor derken bir baktım, admin tarafından bir süreliğine uzaklaştırıldın diye uyarı geldi.

Şaşırdım, flood yok, kötü söz yok, sadece ve sadece düşman geminin yerini yazdım diye chatten uzaklaştırılmıştım. Ban sebebi soramazsın, bu da ban sebebidir.

Sayın Yöneticilerimiz, biz yanlış taraf değiliz. Saygılı, seviyeli, zarar vermeyen, emeğiyle, dürüstçe, oynayan ve kötülük düşünmeyen, sizleri asla zor durumda bırakmak gibi art niyetli düşünceleri olmayan, ve gerçekten sizleri sevip sayan birileri var.

Artık şu durumu bir gözden geçirseniz, konu kapatarak, Devam ederseniz ceza alacaksınız, diyerek, bizleri kaybetmekten başka bir işe yaramaz. ( Burada bilerek ve isteyerek sorun çıkaran, terbiye sınırlarını aşan, gereksiz konu açan vs. gibi kişileri tamamen ayrı tutuyorum.)

Oyunda ADALET in olmadığını uzun zamandır oynayan bir oyuncu olarak, gördüm, yaşadım.

Sen senelerce emek veriyorsun, gemini full yapabilmek için, ama nedense bize gelince şansın yok oluyor da (LF4, Hercules, Havoc gibi). Ama oyuna daha yeni başlamış birine bakıyorsun, her şeyini tamamlamış, nasıl oluyor dediğin zaman çok şanslı mı oluyor acaba, :(

Umarım artık, çok sevdiğim bir oyun olan DARKORBİT'in Sayın ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ, sesimizi duyarda, şu oyunda ADALET kavramını ve YÖNETİCİlerimizin tutumunu gözden geçirirler.

4. ŞahFD

ŞahFD User

dediklerine sonuna kadar katılıyorum :)

5. Sana katiliyorum yeni olmama ramen hic gelisemiyorum

6. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

İlk olarak Forumdaki hiç bir yetkilinin oyundaki chat bölümüne müdahale etme yetkisi yoktur. Chat ban şikayetlerinizi foruma değil supportta yazmanız gerekmektedir. Sizler buraya sürekli chat banları hakkında şikayetlerinizi yapıyorsunuz ve bizlerde size sürekli olarak supportta yazmanızı ve bizlerin müdahalesinin söz konusu olmadığını hatırlatıyoruz. Bizler Forumla görevliyiz ve forumun düzenini sağlamakla sorumluyuz ve sizlerin oyunda yaşadıkları sıkıntıları ve bağlantı problemlerini elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz bizleri aşan konular olduğunda teknik ekibimize iletiyoruz.

İyi Forumlar

7. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Arkadaşlar ilk olarak yazılarınıza karşılık şunları söylemem gerekirki bizlerin görevi sizlerin küçük sorunlarıyla ilgilenmek.Elimizden gelmeyen durumlardada merkeze iletmek.

Ancak sizler derdinizi sadece bizlere ulaştırabildiğiniz için herşeyin sorumlusu olarak bizi görüyorsunuz.Dediğim gibi bizlerin oyuna müdahele edebilecek hiçbir yetkimiz yok.

Bu yüzden bunları forum yazmanızın bizlerin sıkıntılarınızı merkeze iletmemizden başka bir işlevi yok.

Ancak oyunu oynayıp oynamamak sizlerin elinizde.Devam edenede etmeyenede teşekkür eder hayatta başarılar dileriz :)

İyi forumlar

.*GöKMeN*. ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.