Birazcık Tavsiye Rica Etsem..

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve daemontargaryen tarafından 24 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 15 Seviyeyim Goliath kullanıyorum 15 Spectral Lancer III 8 tane LF 3 var

2. 8 irisim onu yazmayı unutmuşum

3. Yapabilirsin ama hem uğraşırsın, hem fazla zamanını alır

4. ben full lf4 ve 8 iris 1 apis ve 1 zeus la yaptım x2 ve x4 kullanarak 1 saate bitiriom sen 3.5 saate falan yaparsın

5. peki teşekkür ederim

6. evet baya uğraşırım gibi cevap için teşekkür ederim

7. Oyunda yeniyim pek tecrübem yok 15 seviye bir gemim var.Venom gemisini çok begendim nasıl hızlıca alabileceğimi anlatabilecek veya yol gösterebilecek var mı?

8. Arkadaşlar selamlar 16 LF3, 1LF 4 .15 tane Lancer3 , 8 iris, 2 Havoc, 7 Level Pet, 0 pet modül,0 pet protokoller,0 droit dizilimine sahibim ve 15 seviyeyim golaith kullanıyorum. Bugün ilk kez zeta kapısını döndüm ve bitirdim.Biraz kafam karıştı 100 bin uridum var ve birleştirden venom gemisini mi yapsam yoksa droit dizilimi mi alsam bilemiyorum.Rica etsem ne yapmam gerektiğini veya şu an yapabilecegim şeyleri anlatabilir misniiz?Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

9. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz uygun alana taşınmıştır.

Türkiye Takımı!

10. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz uygun alana taşınmıştır.

Türkiye Takımı!

11. joetly

joetly User

açık artırma ile almaya çalış venom u.
    Uridium u (zeta yı daha hızlı yapabilmek için) güve uçuş düzeni için harca bence.

12. hayır birleştirden almayı düşünüyorum burgu düzenini aldım