Birden Fazla Oyun Hesabı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BURSA[TR]16 tarafından 6 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar birisini supporta şikayet etmiştim çifte hesap kullanıyor gerekçesiyle supportan geri dönüş olarak şöyle bir cevap geldi ;

"Oyuncuların birden çok oyun hesabının olması ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. Önemli olan bu hesapların pushing için kullanılmaması. Sizin bu konuda şüpheleriniz mi var ?"

şeklinde geri dönüş yapıldı.Maili kanıt olarak fotoğraf da gösterebilirim ilgili arkadaşın ismi gözükmesin diye sabretmekteyim. Bana çifte hesap kullanımından chatte 2111 senesine kadar ban atıldı nasıl oluyor bu iş? hiç bir şekilde pushing,hakaret, küfür, hesap satışı yok. Altını çizerek söylüyorum chat banı atıldı diye diğer hesaptan sadece cm ile iletişime geçip sebebini sormak istemiştim yardımcı olabilirmisiniz dedim evet dendi ve banım süresize çevirildi. Sebebi neden olabilir hadi biri bunu bana açıklasın? Kolay gelsin iyi forumlar...

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Chatte banlandıktan sonra yan hesapla tekrar chate girmek de yasaktır. Ban sebebinizle ilgili detaylı bilgiyi supporta bilet atarak öğrenebilirsiniz. Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.