Destek Birikmiş Enerji Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Cezeri97 tarafından 17 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Cezeri97

Cezeri97 User

Ben elimde enerji ve uri biriktirip kapıya öyle basmak istiyorum.
    1. Tahmini ne kadar enerji ve ne kadar uri biriktirmeliyim?
    2. Bunları nasıl basmalıyım 1, 5, 10, 100 gibi seçenekler var.
    3. Daha çok şansımın olacağı belli günler var mı yoksa rastgele herhangi bir gün kullanabilir miyim?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

2. İlk olarak Phoenix gemisi ile enerji basmanız daha iyi olur, nano gövdesi en düşük gemi olduğu için hızlı bir şekilde nano gövdesi fullenecek ve nano gövdesi gelmek yerine daha yararlı şeyler gelmeye başlayacak.
    Bilinen en mantıklı yol ise tekli tekli basmak ve çarpan gelir gelmez(x2 çarpanı) kullanmak, eğer bütün kapıyı tekli basmak sıkıcı geliyorsa kapını yarısına kadar 5li veya 10 lu basabilirsin, ama seni temin ederim ortalardan sonra tekli basıp çarpan gelir gelmez kullanman sana müthiş derecede tasarruf ettirecektir.
    Hangi gün basman gerektiğine gelirsek, her günün kapı parçası düşme şansı aynıdır fakat cumartesi ve pazar günleri kapı basarsan ekstradan %15 kapı indiriminden faydalanabilirsin.

3. wiladew

wiladew User

valla taktik varsa bilgi almak isterim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2022
  4. Merhaba,

Enerjiyi 1 er 1 er basmanız iyi olacaktır. Vip ve indirim ile birlikte pazar günleri ABG kapılarını açmaya çalışırsanız ortalama 120 130 bin uridium harcayarak kapıları açabilirsiniz. Zeta kapısı için de 60 parçaya gelene kadar 5 li basıp sonrasında 1 li basmanız durumunda 110 140 bin uridium civarına açabilirsiniz. GG Kapısı hesaplama formulü şu şekildedir;
    RrzOLG.png

İstediğiniz her gün gg basabilirsiniz ancak hafta sonları gg indirimi gelmektedir bunları göz önüne alınız Pazar günü kapılarda x2 günü oluyor ve bu sayede daha fazla ödül alabilirsiniz.

Aklınızda kalan bir şey olduysa dönüş sağlayabilirsiniz.

@•»»ÃĻΕ•ξƒ$Ąηε™««• ve @oben Tartışma ortamı olduğundan dolayı mesajlarınızı sildim.

Tartışma ortamı yaratmaktan kaçının.

İyi Forumlar.

Ekli Dosyalar:

• RrzOLG.png
      RrzOLG.png
      Dosya Boyutu:
      5,4 KB
      Görüntülemeler:
      96
  5. Cezeri97

Cezeri97 User

Cevaplarınız için telşekkür ederim, faydalı bilgiler edindim.

Bu arada hangi kapılara öncelik vermeliyim ilk başta hangilerini yapmam daha iyi olur? Henüz hiç yapmadım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2022
  6. Zeta yapmanız iyi olacaktır, arge puanı, havoc droid tasarımı, yeşil ganimet anahtarı vs. bir sürü ödül gelir zetadan.

Cezeri97 bunu beğendi.