Birkaç Sorum Var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PolatStrz tarafından 28 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PolatStrz

PolatStrz User

Herkese merhaba, modlara 3 tane sorum olacak.
    Biz cubi keserken bizi patlatan farklı şirketteki şahıslar veya herhangi bir mapte patlatan şahısların üstünde neden 3500, 1800, 7500 vs gibi puanlar yazıyor? Daha doğrusu ne yapmak lazım, hangi göreve veya etkinliğe katılmak lazım ki bu puanları toplayabilelim? Biz birini kesiyoruz boş boş x4- rsb harcamış oluyoruz öğrenelim ki biz de faydalanabilelim değil mi ? :) Ve ödülü nedir? 2. sorum, petler de dahil olmak üzere bazı sağlam gemiler nasıl oluyor da x4 gibi seri seri rsb-75 atabiliyorlar ve bir gemiyi sağlam olsa dahi saniyeler içerisinde direk patlatabiliyorlar? Teknoloji kısmında öyle bir şey görmedim. Gemi yeteneklerinde zaten yok. Nasıl seri seri rsb atabiliyorlar, aynı şekilde petleriyle de 25k 25k savaş esnasında uzaktan gemi patlatıyorlar? Son soruma gelecek olursak da, yine çok atraksiyonlu savaşlarda ya da benle 1-1 atan kişilerin bir kısmında gördüğüm üzre, arkadaşlar tam patlayacaklarken petlerinden gemilerine uzanan kalın ve yeşil bir çizgi dalgası böyle halat gibi bir şey uzanıyor ve herife istediğim kadar sıkayım canı oynamıyor, çünkü vurduklarım işlemiyor. Bu hangi pet modülüyle mümkün? Aynı şekilde petini de patlatamadığımız bir modül var sanırım ki arkadaşın peti bana seri seri rsb sıkarken ben onun petini koruma kalkanı gibi bir şey yüzünden patlatamıyorum. Bu 3-4 konuya açıklık getirir ve de anlaşılır şekilde anlatabilirseniz memnun olurum. Çünkü cidden haftalardır soracam soracam deyip soramadığım sorulardı bunlar. Forumda da aradım ama denk gelemedim bu konulara pek. Hayırlı forumlar herkese. :)

2. ateistkeci

ateistkeci User

Tyrannos gemi tasarımlarının özelliği oluyor öldürme sayacı :p

PolatStrz bunu beğendi.
  3. O yeşil çıkan şey hp link ve önümüzdeki etkinlikte gelme ihtimali var

PolatStrz bunu beğendi.
  4. PolatStrz

PolatStrz User

He tamam onu hatırladım şimdi. :)
    Eyvallah peki nasıl elde ediliyor ve modül gibi bir şey mi? Yani kullanım konusunda herhangi bir kısıtlaması ya da üretme şekli vs var mıdır?

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenledim ve imzanız için gerekli uyarıyı buradan da yapmak isterim. İmzanız forum kurallarına aykırıdır. Gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekmektedir. İmzalarınızdaki resimler 500x200 (En/Boy) pixeli aşmamalıdır

İlk sorunuzun cevabı Tyrannos gemi tasarımlarının özelliğidir. Sadece sayıdan ibaret görsel bir efekt katmaktadır. Düşman patlattıkca orada ki sayı artacaktır.

RSB konusuna gelirsek Seri RSB kullanmak gibi bir durum söz konusu değildir. 2.5 saniyede bir kullanabilirsiniz. Sizsin seri olarak düşünme sebebiniz Enerji transferi açınca ses efekti benzer şekilde geldiği için olabilir. Saniyeler içince patlamanın birçok sebebi olabilir savaşta ema, insta, pld-8 gibi birçok önemli özelliği kullanmamak bunlara sebep olabilir.

Uzaktan gemi patlatma olayı kaçarken pet ile ateş etmekten kaynaklı seri olarak Ctrl tuşuna kaçarken basarsanız pet ile ateş edebilirsiniz.

Yeşil cizgi PET ile gemi arasında bir bağ oluşturur ve bu bağın adı hp linkdir Bunun özelliği tüm hasarı gemiye değil pet kendi üstlenir. İnanılmaz bir stratejik taktikdir savaşın tüm gidişatını değiştirebilir.

Pet ile Rsb seri şekilde görmeniz sadece bir görsel hatadır. Yukarıda bahsettiğim gibi 2,5 saniyede bir ateşlenebilir.

İyi Forumlar.

6. PolatStrz

PolatStrz User

Teşekkürler gerekli açıklamalarınız için. İmzayı nasıl kırpıp koyabiliriz? Sanırım link dışında imza ekleme yeri yok.Ben istediğim bir imzayı kırpıp nasıl ekleyeceğim profilime? Bu arada seri rsb sıkma olayı dediğiniz gibi olabilir ancak adam sadece rsb sıkarak beni nasıl serice patlatabilir ki? Bende 1m kalkan ve 600 bin civarı dp olan cyborg gemisi var. Hadi vursa vursa 250 vurdu diyelim 2.5 snde bir vuran birisi nasıl 3 snde sade rsb sıkarak patlatabilir beni? Bildiğiniz rsb var hiç beyaz lazer veya akıllı bomba kami vs de kullanmıyor, çok başıma geldi uydurmuyorum. :)

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İnternet üzerinde biraz araştırma yaparsanız online kırpma araçları mevcuttur. Yada Bilgisayar içerisinde kullanmı gayet basit olan paint programı ile de yapabilirsiniz.

Buradaki konuyu incelemeniz sizin için yararlı olacaktır.

İyi Forumlar.

8. PolatStrz

PolatStrz User

Hayır paintten kırpma işlemini biliyorum elbette. :) Benim anlatmak istediğim kırptığımız resmi bilgisayardan foruma nasıl yüklüyoruz? Paylaştığınız konuda sadece link ekleme yeri var ben mi yanlış görüyorum? Ben bir resmi indirdim sonra kırptım buraya kadar her şey güzel tamam. Fakat hazırladığım resmi masaüstümden nasıl foruma ekleyeceğim işte onu anlatan kısmı göremedim. Sadece net üzerinden link aracılığıyla ekleme kısmını anlatmış rehber. Bilginiz var mı?

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İstediğiniz bir resim yükleme sitesinden yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

PolatStrz bunu beğendi.
  10. PolatStrz

PolatStrz User

500x200 demediniz mi? Boyutları 500x200 ayarlayıp imzamı öyle ekledim. Sorun daha nerde?? Ne yani FSM'nin imzasını eklemek de mi yasak anlayamadım?

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İmzanızda link vardı gerekli kaldırma işlemi gerçekleştirildi.

İyi Forumlar.

12. PolatStrz

PolatStrz User

Siz dedikten sonra link kısmını düzelttim evet. Bu arada link kısmını resim yükleme url bölümüne link girmeme rağmen resim bozuk, gözükmez bir şekilde çıktığı için kullanmıştım. :) Sorun kalmadı. Bu arada bir sorum daha olacaktı modum. Bu görevler kısmındaki zorluklar bölümünde görevleri belirtilen sürede tamamlayınca ne gibi ödülleri veya ünvanları var? Ne için yapılır onlar?

13. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz görevlerin herhangi bir ödülü yok. Sadece listede isminiz gözüksün istiyorsanız, diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir alan o kadar. :D

İyi forumlar.

14. PolatStrz

PolatStrz User

Teşekkürler. :) Gerekli cevapları aldım, konu kilitlenebilir.

15. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.