Destek Birkaç sorum var

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ..poyraz.. tarafından 22 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ..poyraz..

..poyraz.. User

Selamlar herkese,

Birkaç sorum var cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler. :*

Orcus gemisi abartıldığı kadar iyi mi? Şuan paymentte, alınır mı, mantıklı mı?

Ebedi black light kapısını yapmak mantıklı mı? Getirisi nedir?

Modülleri toplamanın kolay yolları var mıdır?

Karagümüş korsanlarını nerede bulabilirim?

Gemim şuan eskinin full eliti. Geliştirmelerimi yapıyorum. Biraz pro lazer eksiğim var, bunları tamamladıktan sonra neye yönelmeliyim?

Öneri ve fikirlere açığım.

2. tahir_47

tahir_47 User

1. orcus gerçekten abartıldığı kadar var. orcus geminde delme veya hasar odaklı modülün varsa kullanılması gereken tek gemi diyebilirim.
    takılan modülü 2x olarak hesaplaması muazzam bi özellik

2. ebedi kapı yapmak mantıklı getirisi uriden ziyade tp şp olarak çok fazla fakat gemin iyi değilse tavsiye etmem veya illa yapcam dersen 103te patlayıp tekrar başlamanı tavsiye ederim. her kapıdan ortalama 70k uri kazanırsın pet yakıtı destek sep çekmek derken cebinde hatırı sayılır uri kalır.

3. modüller etkinlik sırasında geliyor genelde bunun yanısıra eternalde kazanacağın parçalarla birleştirden de modül alma imkanın var onlardan da çok iyi modüller çıkaran arkadaşlarım var.

4. karagümüş 5-4 npclerinde 5-1 5-2 5-3 ve 4-5te bulunan UBER korsan yaratıklarından minicik miktarlarda düşebiliyor ayrıca eternaldeki korsanlardan da düşme imkanı var.

gemini pro bakımından fulledikten sonra bl'deki krallar izin verdiği müddetçe invok kesip parça kasmanı ve ebedi dönmeni tavsiye ederim

titans___ bunu beğendi.
  3. titans___

titans___ User

bende solaris var güncelleme ile özelliğin vuruşu arttı çift kalkan güçlendiricisi DP ve Kalkan modülleri ile ebedi 2 aşamasına kadar ufak yaratıklarda kami atmakdan daha pratik yaptım üstüne haritada sıkanlar oldu x/ 5 ve x/ 6 da kesdim amor olan ile kapı da Pscyho olanla da baya faydasını gördüm ufak olanlar da ha elitim de var büyük boslarada fayda ediyor da benim pet de 4 seviye NPC hasar veren modüller çift güçlendiriciler var vip kodu kullanmadım da kami attığımda Npc ler çıldırıyor hatta x/7 de ufak talinleri de özellikle atarak kesiyorum da kalkan delme var Dp modülü yüzde 27 mi ne berserker de bile ona yakın modül var Dp i için he yüzde 5 da etkinlikden kalkan delme çıktı goliath plusa ve benim servırda de hiç kimsede goliath plus görmedim bana denk gelmedi belki de hani diğer servırlar nasıl özellikle cita plus var o da nadir zaten kara gümüşe abanmak çok sonra oyun habire bir şey çıkartmassa bir tane caucaus yapabilirim öyle de bir şey yok yeni lazer silahında sade 5/4 de ki Büyük stinger mı ne ödülleri için girilebilir İAC falan yani bence .

4. Merhaba,

Konunuzun içeriği bir sorun belirtmediğinden dolayı konuşmacı köşesine taşımış bulunmaktayım.

Şahsi fikrimi merak ederseniz de bence orcus abartıldığı kadar iyi bir gemi çünkü modülleri x2 olarak işleme alan bir gemi normal şartlar altında tam bir kasılma gemisi iken modüller ile beraber tam bir savaş gemisine dönüşüyor.

EBG yapmak mantıklı birleştir de bir çok şeyi oradan karşılıyorsun ayrıca gemi seviyene göre de değişiklik göstermesi mümkün ama ben kendi adıma 98 e gelip patlıyorum hem hızlı hem de iyi kasılıyor.

Karagümüş korsanlarını 5-4 haritasında bulabilirsiniz.

geminizi tamamladıktan sonra yönelmeniz gereken durum bence modüller olmalı şu anki oyunun dengelerini tamamen modüller sağlıyor.

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

61’ten 101’e750 adet Black Light Parçası
    + Indoctrine Hızlandırıcı edinme şansı
    101’ten 152’e1500 adet Black Light Parçası
    + Indoctrine Hızlandırıcı edinme şansı

98 bırakmak yerine 101 kadar gelip çıkmak çok daha mantıklı olur diye düşünüyorum Black Light Parçası 750 den 1500 çıkıyor iki kat avantaj olur tabi son karar yine sizin .

ateistkeci ve BUKANN bunu beğendi.
  6. Merhaba,

Elimizdeki imkanlar sağ olsun o kadar oluyor diyelim :)

İyi Forumlar.