Bug / Oyun hatasi Birleşen sunucularda çift hesap

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ateistkeci tarafından 10 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Merhabalaaar,

Bu gün test sunucusuna girdiğim zaman oradayken çıkış yapmıştım oyuna tekrar girdiğimde üst kısımda tr3.darkorbit olarak başladığını gördüm linkin ve yeni açılmış olarak gözüküyordu, sunucu yerinden tr2'yi seçtiğim zaman ise tekrardan kullandığım hesaba geldiğini fark ettim.

Yani birleşen sunucularda (TR1-5/TR2-3/TR4-6) tek hesapla 2 gemi açılabiliyor, bir bug/oyun açığı mıdır yoksa bilerek yapılmış mıdır emin olamadığım için burada paylaşmak istedim :p

Sunucu seçim ekranında oynadığım sunucu(Birleşim öncesi hesap olduğu için Türkiye 2 ve Türkiye 3 ayrı gözüküyorlar):

Türkiye 2 seçtiğim zaman normalde kullandığım gemim karşıma çıkıyor yukarıda linktende gözüküyor:

Şimdi Türkiye 3 seçiyorum ve bana ayrı başka bir gemi veriyor:

Tekrardan belirteyim belki bilerek yapılmıştır ancak emin olamadığım için sormak ve paylaşmak istedim :)

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu durum sunucu birleşimi yapılırken dahi planlanmış bir durumdur. Eğer oyuncunun bu sunucularda bir gelişimi, hesabı varsa bunları kaybetmemesi adınadır. Bu durum bir hata değildir.

3. ateistkeci

ateistkeci User

Anladım teşekkür ederim kilitlenebilir o halde :)

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.