Birleştir Açılma Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SaNaL-iZDiRHaPP tarafından 31 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Birleştirdiğim pet protokollerini toplayamıyorum etkinlik bittikten sonra toplayamadığım protokoller gelir mi yoksa şeref puanına mı dönüşür ?
   
  GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
 2. Merhabalar,

  Şu an toplama da bir sorun gözükmüyor. Öncelikle tarayıcıdan mı giriyorsunuz yoksa indirilebilir client ile mi oyuna bağlanıyorsunuz? Yaşadığınız sorunla ilgili ekran görüntüsü veya herhangi bir belge paylaşmanız mümkün mü?
   
 3. Merhabalar,

  Normalde tarayıcıdan oynuyorum fakat orda açılmayınca clientten de denedim birleştir sürekli kapalı gözüküyor.
  Ekren görüntüsü bu şekilde.
  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ekim 2020
 4. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Etkinlik tarifleri için 24 saat daha süre mevcut. Yarın resetten sonra da sorun devam ederse supporta ticket atın gerekli ekran görüntüsü linkleri ile birlikte.
   
 5. bende 3 tane pro lazer birleştirdim takıldı 0 saniyede hani düzelmedi mi bu sorun halen yaw ne güzel ilk saatlerinde başladık x2 var diye zeta dönmeye ama elimizde kalacak herhalde birde oyunda droid düzeni değişmiyor kapılara girilmiyor 15 saniye geri sayarkende bağlantı koptu hatası veriyor istemci inanılmaz donuyor 3d de aşırı lag gibi birşey var 2d de olmuyor ben canım az diye kaçarken bir anda kat ettiğim yolun yarısından ışınlanıp öyle devam ediyorum npc ye sıkmaya çalışıyorum üstünde durmama rağmen mezil dışı diyor görmediğim yerlerden hasar yiyorum konfi değiştirince ikinci konfide takılı kalıyorum patlayınca düzeliyor 2. konfiden 1. konfiye geçemiyorum bunlar sadece 1,5 saatte başıma gelenler resete kadar sinirlerimi yatıştırmam gerek kolay gelsin N/A cümleten
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2020
 6. Merhabalar,

  Lag ve donma sorunları hakkında merkez ekibin bilgisi mevcut, oluşan sorunları gidermek için üzerinde çalışılıyor. Mesajınızdaki üslubunuzdan dolayı uyarı verdim. Lütfen forum içinde konuşmalarımıza dikkat edelim.

  İyi Forumlar
   
 7. Birleştirdiğim protokolleri toplayamıyorum donup kaldı orda hammaddeleri de aldı sistem
   
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Sorununuz düzelmediyse supporta gerekli ekran görüntülerini iletmeniz gerekmektedir.

  İyi forumlar.