Birleştir açılmıyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fatih_beytr4 tarafından 18 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lllecelll

lllecelll User

5.3 meskenin galiba :rolleyes:

2. Yokubono

Yokubono User

Oyun yanıyor

3. Bu sorun 3 gündür bende de var , arada düzeliyor sonra tekrar gidiyor.

4. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

her mapi her kapıyı denedim hiç bir şekilde erişemiyorum sizin açıldı dediğiniz kısımlarda bana gelen tek şey hata yazısının çıkması oluyor

5. bende hiçbir şekilde açamadım. gemiyi kapıya dahi götüremiyorum.

6. Yokubono

Yokubono User

Arkadaşlar panik yapmayın. Size verilen 1 haftalık %50 tp,şp telafisini kullanın. Daha ne yapsın bu ekip. (!)

Schadenfreude bunu beğendi.
  7. Valla %100 verseler bile telafi sayılmaz.

Oyunda 1 gün 2 gün olur anlarız ama her gün oyun bozuk olmaz olamaz...

8. -İDALI-

-İDALI- User

server sorunları düzeldikten sonra etkinliğin tekrarlanması lazım. Resetten sonra birkaç saat anca düzgün çalışıyor sonra pert.

Schadenfreude bunu beğendi.
  9. Aslında 3 gün bile açsalar iyi olur sıralamaya oynarım ama sürekli açmasınlar bol uri oldu gemi :D :D :D

10. -İDALI-

-İDALI- User

Bol uri diye bişey yoktur her zaman daha fazlası olabilir :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  11. Ne kadar kastınız ;)

12. :D oyuna giriş mi yapabiliyoruz ki kullanalım ? :D komik umarım ironi yapıyorsundur :D

13. Ben haftaya cuma günü kullanacağım :D :D :D

Bu oyun ile ne tp nede şereften yararlanabiliriz ;)

14. Ryukka

Ryukka User

Parantez içinde kullanılan ünlem işareti alay etme, hafife alma, küçümseme, inanmama, kinaye anlamları katar: İsteseymiş bu kitabı bir günde bitirirmiş (!) ama ne yazık ki vakti yokmuş.
    Kaynak tdk, öğretim seviyesi 5. Sınıf

15. epon bileştirecem bileştr acılmıo arkadaş bu ne ya bu oyunda sıkıntı yok türkadminlerinin yetersizligi bu

16. her srverda aynı problem var, türk adminleri suçlamayı bırakın :D teknik ekip beceriksiz :D

ateistkeci bunu beğendi.
  17. hedefim

hedefim User

Tekrar tekrar söylemekten bıktım heryerde ama size de açıklayayım. DO Türkiye ekibinin ; banlama , reset atma , herhangi oyun sıkıntısını giderme yetkisi yok . Hepsi merkez ekibin elinde . Forum modları raporlayıp gönderiyor ama adamlar takmıyor arkadaş anlayın artık şunu oyuncuları önemsemiyorlar. Neden TR ekibini suçlayıp duruyorsunuz? Onlar da bizim kadar istiyorlar şu oyunun düzelmesini.

lidermuhendislik ve Titan. bunu beğendi.
  18. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Daha önce böyle bir konu açıldığı için konularınızı birleştirmiş bulunmaktayım. Gerekli raporlamalar yapıldı en kısa sürede çözüme ulaşılacaktır.

İyi Forumlar.

19. PİONEER

PİONEER User

ayip yaa 4-5 gün hala olmuo etkinlik bitti

20. birleştir gözükmüyor çözümü nedir