Birleştir---->"Dağıtma" nedir ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ===iceberg=== tarafından 29 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Oyunda bir sorun var ayrıca birleştir kısmındaki dağıtma ne işe yarıyor???
   
 2. uninstable

  uninstable User

  [​IMG]


  Bence önceden seviyesi yükseltilen malzeme için verilen şeylerin geri gelmesi yada başka birşeye dönüştürülme imkanı gibi geliyor, belkide bir çeviri hatası da olabilir "Dağıtma" değilde başka bir özelliktir. Sizce ne olabilir ?
   
 3. PİONEER

  PİONEER User

  eskiden birleştirdiğin geri alabiliyorsun...

  ama baya pahalıı
   
 4. ateistkeci

  ateistkeci User

  Yeni gelecek özellikle ilgilidir
   
 5. yeni gelecek değil gelmiş zaten gemide takılı olmayan geliştirilmiş bo2 yada lf4 leri silebiliyorsun 15 bin uri ver geliştirmeyi sıfırla karşılığında 60 eır al güzel tuzak.
   
 6. ateistkeci

  ateistkeci User

  Bu kadar pahalı olmasa aslında güzel bir sistem
   
  lllecelll bunu beğendi.
 7. açık söyliyim bana uymaz ama kullanacak olanlar vardır 60 eır çok fazla iş görmüyor en azından bozduğun bir geliştirme yenisini yapsa mantıklı olurdu.
   
  ateistkeci bunu beğendi.
 8. adam sana işe yaramayanı dönüştürme fırsatı vermiş güzel iş yapar yani...
   
 9. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Saat 13:00 civarında yapılan güncelleme ile birlikte Dağıtma sistemi oyunda aktif hale getirilmiştir. Detaylı rehbere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://board-tr.darkorbit.com/posts/1311760/
   
  Themis. ve Manitu bunu beğendi.
 10. Forumda link paylaşmak yasak değil miydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. Modlar bile daha kuralları uygulamıyor. Biz nasıl uygulayalım demi.:D:D:D:D:D
   
 11. ateistkeci

  ateistkeci User

  Bu kuralın nedeni sahte link kullanarak başkalarının bilgilerinin çalınmasını engellemek :)
   
 12. Üyelere yasak modlara değil. :)
   
 13. Arkadaşlar. Foruma girip forum kurlarını bir okuyun.Artemis modun yazıdığı tüm linklerin paylşılmasının yasak olduğudur. Burada modların link paylaşımında serbest olduğu ibaresi yoktur. Her oyuncu gibi modlarımızın da forum kurallarına uyma zorunluluğu vardır ki bizlere örnek olmalıdırlar. Yoksa ki adalet bunun neredesindedir. Modumuzun dalgın olduğu bellidir ki sehven paylaştığı açıktır. Niyetim hatasını abartmak değil farkına vardırıp düzeltmesini sağlamaktır. Verdiğiniz cevaplar için müteşekkirim...

  Saygılarımla Herkese İyi Oyunlar...
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 14. Dediğin mantıklı madem oyuncular paylaşamıyor FM paylaşmaması lazım.

  İndirim işliyor ;)
   
 15. -İDALI-

  -İDALI- User

  15 bin uriye (indirim ile 10500) 60 eir. Deyip deymeyeceğinin matematiği size kalmış.
   
 16. lllecelll

  lllecelll User

  soyguncu ve açgözlü sistem ne olacak...
   
 17. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Forum yetkililerinin link paylaşması yasak değildir. Üyelerin linklerinin yasaklanmasının sebebi linklere gömülü olabilcek zararlı bağlantıların sizleri mağdur etmemesi içindir.
  Lütfen uslubunuza dikkat ediniz.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.
 18. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Forum kurallarını tekrar okumanızı rica edeceğim.
  İlgili forum kuralı derki;
  "Darkorbit Türkiye ve Bigpoint Takımı'nda görevli kişiler dışında GİŞ ve Forum Kurallarını kabul ettiğini beyan ederek forumda mesaj yazmak ya da yazıları okumak amacıyla kayıt olan herkes kullanıcı olarak tanımlanır. Foruma üye olan tüm kullanıcılar forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Tüm kullanıcılar aşağıdaki kurallara uymak zorundadır.Forum kurallarını ihlal eden kullanıcılar, ilgili kural gereği uyarı alabilir veya forum hesapları kapatılabilir."
  Bakınız ben DarkOrbit Türkiye Takımında görevliyim, yani bu durumda ben yukardaki maddede belirttildiği gibi kullanıcı olarak tanımlanmıyorum. Bu nedenle kullanıcılar için geçerli olan ilgili forum kurallarına tabi değilim. Uymak zorunda olduğum kurallar ise takım içi gizli bilgidir ve paylaşılmamaktadır.
  Forum kuralları:
  https://board-tr.darkorbit.com//threads/forum-kurallari-ve-kullanimi.136485/
  İyi oyunlar dilerim.
   
  Minerva ve ateistkeci bunu beğendi.
 19. Sayın Paradoks modum sizi anlıyorum. Forum kurallarını hata yaptım mı diye bir kez daha okudum.Yinede belirtmek isterim ki Forum kurallarındaki "Tüm linklerin ve kuraldışı görsellerin paylaşılması yasaktır. Bu kuralın ihlalinde ilgili mesaj kaldırılır ve kullanıcı 7 gün süre ile cezalandırılır. " ibaresinin "Darkorbit Türkiye ve Bigpoint Takımı'nda görevli kişiler dışında, Tüm linklerin ve kuraldışı görsellerin paylaşılması yasaktır. Bu kuralın ihlalinde ilgili mesaj kaldırılır ve kullanıcı 7 gün süre ile cezalandırılır. " yeniden düzenlerek değiştiriilmesinin mantıklı olacağı kanatindeyim. İleride oluşabilecek bu tür yalnış anlaşılmaların da önüne geçilmiş olabileceği kanaitindeyim. Sayın Modum.Gereğinin yapılmasını arz/rica ederim.

  Saygılarımla Herkese İyi Oyunlar...
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
 20. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  İlgili Kurallar forum kullanıcılarını kapsamaktadır. @.Paradoks. Takım Lideriminde dediği gibi bizlerin uyması gereken kurallar Kurum içi bilgi olduğundan gizlidir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş