Birleştir/ Gemi Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lordm0zart tarafından 14 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Arkadaşlar birleştirden solace ya da spectrum alabilecek kadar ürünüm var elimde acaba biriktirmeye devam edip cyborg mu almaya çabalayayım
    venom kullanıyorum başka özellikli bir gemim bulunmamakta

2. KOCGEN

KOCGEN User

Solace oil zaten kullanmıyor, ayrıca solace daha kullanışlı anladığım kadarı ile şu anda. Birde Darkorbit çok iyi bir şey daha yaptı. Solace hız modülünü galaksi kapılarından bonus ödül olarak koydu, hatta 2 gün önce bana da çıkmıştı bu ödül. Yeni başlayan arkadaşlar Solace gemisini daha rahat elde edebilirler. Birde modüller varsa durum şöyle olur. Hiç bir destek olmasa da solace gemisini kesmek oldukça zor, birde , ema, insta, durdurucu mayın, tamir robotu 1, ve tamir robotu 2, üzerlerine de solace'nin dp basma özelliğini kullanırsan, bu oyunda bu gemiyi kesecek bir kaç kişi anca çıkar. Ayrıca tam destek, yani, kalkan, dp, arge ve full 16 seviye geliştirilmiş kalkanı varsa . Bu gemiyi henüz Darkorbitte teke tek kesecek gemi yok... Bu yüzden SOLACE tek geçerim. Onu al. Bence pişman olmazsın. Ama hız modülü en azından olmalı. Dediğim gibi galaksi kapılarından rahatça elde edebiliyorsun artık hız modülünü. Sadece az sabır. Ona dikkat et.

3. lordm0zart

lordm0zart User

cevabın için teşekkür ederim AGATUS etkinliğinde npc hasar modülü için birikim yapıyordum fakat tamamlayamadan etkinlik bitti bir dahaki gelişinde tamamlamayı düşünüyorum

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Modüllerine sahip olmanız durumunda Solace gemisi uygun olacaktır. Ancak modülleri olmadan da Cyborg gemisi halen en güçlü gemiler arasında bulunmaktadır. İlerleyen süreçlerde de bu yönde modüller çıkarılacağını düşünmekteyim.

İyi Forumlar.