Birleştir - Hangar - Bölümlerinde Oyun Donuyor!

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ɢᴇᴄᴇɴɪɴÖғᴋᴇᴤɪ tarafından 23 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sayın yönetici, indirmeli istemciye geçildiği gündne beri oyun sürekli donuyor. Özellikle birleştir bölümüne girip bir ekipman yapabilirmiyim diye nbakmak istediğimde oyun bir kaç saniye içinde donuyor. Aynı durum, hangarda da ekipman değişikliği yamak istediğimde söz konusu. Oyun donuyor, tekrardan çıkış giriş yapmadan düzelmiyor. Oyunu bireleştir ve hangar yapmadan mı oynamak gerekiyor? bu konu ile alakalı yazılan yazılar internetin ve bilgisayarın durumu nasıl? diye sormuşsunuz, çok gerçekçi bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum. İstemcide durum nasıl diye bakılmalı? Zira forumda bakıldığında konu ile alakalı birden fazla sorun bildirimi var. Bu durum bir tek kişi için söz konusu olsa idi internet ve bilgisayarın durumu nasıl demeniz dıoğru olabilirdi ama çok kişide aynı sıkıntı mevcut. Gereğinin bilgilerini rica ediyorum.

2. Aynı durumu bende belirttim raporladılar.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Açık konuşmak gerekirse iki farklı bilgisayardan daha önceki konu üzerinde deneme yaptım. Güncel kullandığımda herhangi bir sorun yaşamadım ama farklı bir bilgisayar da oyuncularımızın yaşadığı sorunu yaşadık.

Bunun temel sebebini araştırmak gerekiyorsa hızlı çözümleme sunmak için nokta atışı yapmaya çalıştık. Buna sebep olan işletim sistemi mi yoksa istemci mi veya donanımlarda olan eksik-güncellenmemiş bir program mı bunun araştırmasını sağlamak amacıyla özellikleri sormuştum.

Bu sayede bazı şeyleri eleme sayesinde daha hızlı bir çözüm bulabiliriz ve teknik ekip bu işi uzatmadan yamalarla tamamlar diye hesap ettik.

Ama pilotumuzun da söylediği gibi raporlandı ve çözümünü bekliyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. :)

İyi Uçuşlar!

4. Ben o olaydan sonra bir kaç gün sonra maxthon 5 girdim aynı şeyleri yaptım donmadı.

Sadece istemcide oluyor bu sorun.

YARGU bunu beğendi.
  5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bunu da not aldım. :)

İyi Uçuşlar!

polatalemdar311 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş