Birleştir Malzemelerinde Yeni Güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 8 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Bu Yenilik Gelmeli mi?

1. Evet

85,7%
  2. Hayır

14,3%
  1. EMA DALGASI: 3 ACM-1, 1 EMP-M01

-------------------

Doğrudan Tahrip Mayını: 2 ACM-1, 500.000 Kredi.

---------------------

100x Hellstorm Roket: 999 PLT-2021 ve 300 Eco-100

-------------------

100x UBR Roket : 500 PLT 3030 - 300 ECO-10

Son düzenlenen: 8 Temmuz 2021
  2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.:)

İyi Forumlar.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  3. -333-

-333- User

iyide kardeşim ema 500 papel 3 acm 450 papel yanında diğer mayın kredi uğraş cabası ben sana soruyorum gerçekten gelmelimi.999 plt2021 300 eco ver sarı roket al valla bende 500bin sarı roket var do cumhuriyeti verdi savaş biletlerinden terör kapısından birikti düğünlerde bile onu atıyom haa..hala gelsin diyosan gelsin.

4. Aslında bunu getirme amacım, elimizde bir sürü mayın birikiyor ve kullanacak bir yer yok.
    2. olarak da bunların bazılarını mucosum vs. ile yapabiliyoruz ama baktım çok saçma şeyler istemiş o yüzden bu şekilde bir fikir sunayım dedim yoksa bu malzemelerden bende de çok var.

5. Dark9878

Dark9878 User

Güzel bir fikir gelmesi güzel olabilir 1500 sarı mayın var boş boş duruyo evet oyu bastım hayır diyenler de nedenlerini yazarsa daha güzel olur

org2BordoGüç bunu beğendi.
  6. -333-

-333- User

1500 sarı mayın boş boş duruyor öylemi süpersin nediyeyim acm mayın boşuna duruyo öylemi hahaha nediyim yaa sen bu oyunu bildiğinden eminmisin kardeşim.neden evet dediğini yazman güzel olmuş süpersin.

7. Birileri yine 50 yaşındaki bedeni olan 10 yaşında ki aklı ile komiklikler şakacıklar yapıp konuyu bozmaya çalışıyor çok gülüyorum :D

Hiç seveni sevileni dostu ailesi yok mu ya yazık :D

Ha konuya gelecek olursak, çok da önemli birşey gibi durmuyor ama hatrin için olumluya bastim :)

8. Dark9878

Dark9878 User

Bir şey sormak istiyorum hangi server de oynuyorsun.

9. Paradoks adminin serverinde oynuyorum

Global afrika 7

10. Teşekkürler benim de bu fikri sunmadaki asıl amacım bu DİSPATCH genişlemesinde, cephane çıkaran robotlar epey mayın veriyor e bu sayı mayınların kullanım alanı da kısıtlı o yüzden aklıma bu fikir geldi.

Sayfayı Paylaş