Bug / Oyun hatasi Birleştir Sekmesi Açılmıyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve »「HΛƳĐΛЯ」*「HΛƳĐΛЯ」« tarafından 20 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dün akşamdan beridir birleştir sekmesini açtığımda bom boş bir ekran geliyor ve bu sorun sadece anladığım kadarıyla bende var klan arkadaşlarıma sorduğumda böyle bir sorunları olmadığını belirttiler ve başka bilgisayardan da giriş yapmayı denedim aynı sorun devam ediyordu çerez temizleme önbellek temizleme gibi hareketleri yaptım ama bir çözüm olmadı varmı bu konu hakkında bir bilgisi olan veya yardımcı olabilecek.

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

3 boyuta gelip tekrar 2 boyuta dönün. Sonra haber edin.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. hemen deniyorum admin sonucu sizlerle paylaşacağım

dediğinizi 2-3 kez tekrarlamama rağmen halen birleştir bu şekilde.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2022
  4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Şunları dener misiniz?

İlk darkorbit istemcisinin kısmında sol üst tarafta bulunan ayarlar sekmesinden ön belleği temizleye basın. Daha sonrasında,

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download İçerisindekileri sil .

Arama kısmına '"çalıştır" yazın, açın.

- %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent

İçerisindekileri sil.

bunlar olmaz ise;

Başlat>çalıştır>inetcpl.cpl>gelişmiş>sıfırla>kişisel ayarları sıfırla tik at
    sonra sıfırla

Bu işlemler ardından büyük ihtimal sorun çözülecektir.

Saygılarımla,

Amiral34.

5. Dediklerinizi harfiyen yaptım ama sonuç değişmedi denemelik bir hesap açtım bu arada o hesapta birleştir açılıyordu içeriği görebiliyordum ama fotoğraf attığım hesabımda durum halen aynı durumda üstte attığım fotoğraf gibi ... :(

6. fazla kurcalamaya dayanmıyor birleştir sayfası kurcalamamak lazım naturel kullanmak lazım.

7. Sen komedyenlik yapmayı hiç düşündünmü bence dene ? :D

8. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Birleştir bölümünün gözükmemesi adı aldın da bir problem yok. Bunun sizde başlaması da nasıl bir şanstır bilemem, bu yüzden supporta konu linki ile mesaj atınız. Amiral admin tavsiyesi olarak ön bellek temizlemesi yaptırıldı vs vs. Böylece inceleme olacaktır.

Konunuzu kilitliyorum.

Saygılarımla,

Amiral34.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.