Birleştir Sorunu ve Genel Sorunlar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve sfenkstr4 tarafından 1 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sfenkstr4

sfenkstr4 User

Merhaba birleştir kısmında dün gelen bakımdan sonra hiçbirşey gözükmüyor sorun sadece bende mi diye merak ettim aynı sorunu yaşayanlar var mıdır?

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Genel bir sorun bulunmaktadır. İlgili sorunu raporlandı ve en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

İyi Forumlar

3. Prometheus lazeri birleştirmesi yaptım ancak 2 gündür Topla yazısı çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İlgili sorunlar merkez ekibe raporlanmış olup, en kısa sürede çözümü için çalışmalar başlatılmıştır.

İyi forumlar.

5. birlrştime yaptıktan sonra, topla btonu gelmiyor.

6. ŞİRANLI

ŞİRANLI User

birlrştime yaptıktan sonra, topla btonu gelmiyor. bu sorun bendede var

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İlgili sorunlar merkez ekibe raporlanmış olup, en kısa sürede çözümü için çalışmalar başlatılmıştır.

İyi forumlar.

8. Merhaba birlşetirde birleştirdiğim eşyalar 0:00 da kalıyor ve topla gözükmüyor Bu soruna bi el atarsanız sevinirim

_SMYŔИΛ¯ bunu beğendi.
  9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sorun ile alakalı gerekli raporlama işlemleri yapılmıştır. Teknik Ekip sorun üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

İyi Forumlar.

10. aynı sorun bende de var lütfen yardım eder misiniz

supportada bildirdim sorunu ama henüz yardım alamadım lütfen yardım eder misiniz

aynı sorun bende de var lütfen help lütfen

dün yaptığım birleştirmeleri topluyamıyorum.264 bin uridiumum şuan birleştirde asılı kaldı lütfen yardım edin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Temmuz 2020
  11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle mesajlarınızı birleştirdim ve düzenledim. Sorununuzun çözümünün kısa sürede çözüleceği yukarıdaki mesajda da belirtilmiş her konunun altına yazıp spam yapmanız sorunun çözümünü hızlandırmayacaktır, tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

12. sfenkstr4

sfenkstr4 User

İki günde a-bl lazerim olmadığı için yaklaşık 600.000 uridium kasamadım. Birleştirim açık olsaydı seprom ve a-bl birleştirip urimi kasacaktım. Hala hiçbir düzelme olmadı olacak gibide gözükmüyor. Zararın karşılanmayacağından eminim zaten o konuda şüphem yok...

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  13. o neymiş öyle ya? valla merak ettim (shock)

14. magneti

magneti User

slm sklab calışmıyor birleştirme calışmıyor geliştirme calışmıyor güncelleme yapmayaydın gruba giriyom adamlarla gizliden yazışıyom grup yazısıda yok. neyapcaz?? cm 2de 1 adres verip duruyor girmiyor benim bilgisayarım bilmiyom arkadaş geri getir eski haline . ben mecburmuyum sana resim atmaya yazmaya ? yaptın hatayı düzelt.

yok pete toplasındiye hammedde toplayıcı 3 aldım dibimden ayrılmıyor.güncellem deyip benden redim video isteme geri eski haline getirin

15. Birleştirdiğim malzemeyi alamıyorum diye Ticket attım support dönene kadar oyun komple gitmiş bu sefer :) baba akü yok :)

16. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

21. Yüzyıla girdik yapay zeka çıktı online oyunlar mobile döndü. Darkorbit ise unity sistemine hala geçiş yapamadı. Hala flash player desteği ile oynuyoruz. Oyunun 3/2 3. Yazılım hilesi kullanıyor. Oyunda LAG sorunu var bu oyunun sonu ne olacak?
    Do ekibi para kazanmak için birleştir bölümünü açtı lazer kalkan diroid ve roket atar geliştirmek için uridiumla para kazanmak başarılı oldu oyuncuları sömürdü.
    PET olayı çıktı aldık lazer kalkan modül ve protokol slotlarını açmak için uridiumla para kazanmak başarılı oldu oyuncuları sömürdü.
    Gemi pet diroid tasarımları çıkardı uridiumla para kazanmak başarılı oldu oyuncuları sömürdü.
    Herşeyi yaptı oyuncuları sömürmek için ama oyun harika olmalıydı ne oldu hüsran Do için değil oyunlar için hüsran oldu.
    Para kazanan onlar sürünenler biz olduk.
    Do ekibi kendisini derhal toplamalı hakkımızı olan unity sistemini getirsin botçular banlansın. ARTIK YETER.

17. -333-

-333- User

NA hatta NA

18. piriz123

piriz123 User

Benmde gelmiyor yetkili biri yardımcı olabilirmi birde hesaba giriş yapamıyorum ticcet attim

19. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

3 gündür kapı yaparak bölünme kristali topladım birleştirdi spartanı yaptım ama öyle kaldı toplayamadım hangara gelmedi. Şu oyunu düzeltin artık bıktık sıkıldık sorun yaşamaktan valla spartan diroide birşey olsun forumu oyunu başınıza yıkarım.

20. Bu Sabahki resette halen daha bu sorunun devam ettiğini görüyorum.. birlestirilen ürünlerin, topla kısmı gelmediği icin arada kaynamasindan korkuyorum.
    Umarim en kısa sürede çözüme kavuşur birsuru rinuks kastik ne birlestirebildiğimizi alabildik, ne elimizdekileri kullanabiliyoruz, ne de nezaman kullanabilceğimizi biliyoruz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.