Bi̇rleşti̇rde Nesneleri̇n Gözükmemesi̇

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve utku359utku tarafından 3 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sadece yeni gelen şeyler gözüküyor bir de irisler geri kalan şeylerin hic biri gözükmüyor birleştirde ayrıca geliştirmede hic öğe yok aynı şekilde ayrıştırda da umarım en kısa sürede düzelir

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenledim forumda büyük harflerle yazı yazmak yasaklanmıştır.

Fotoğrafta görüldüğü gibi hepsini göster seçeneğini seçerek bütün birleştirme malzemelerini görebilirsiniz.
    Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. Öncelikle teşekkür ederim hepsi seçili veya tek tek seçsem bile hiç bir şey gözükmüyor :D bunu denedim ama yine aynı server restartından sonra da düzelmedi akşam 7 de indiirm var umarım yetişir o vakte kadar

4. Titan.

Titan. Guest

5. PİONEER

PİONEER User

bende sorunsuz calisio... simdilik tabi gitmesse:D

6. Son düzenlenen: 3 Temmuz 2020
  7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Hangi sunucularda oyun oynadığınızı söylermisiniz?

İyi Forumlar.

8. tr4de oynuyorum adminim
    edit:birleştirin resmini çektim ama buraya yüklemeyi beceremedim

9. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Sıfır hesapla az önce tr4 sunucusuna giriş yaptım ve birleştir bölümün rahat bir şekilde görüyorum. Farklı tarayıcıdan denermisiniz?

Ayırıca Temp dosyalarınıda temizlermisiniz? Temp dosyaları bilgisayarınızda bulunan geçici dosyalara verilen addır. Bu dosyalar içinde bulunanları her zaman silebilirsiniz.

Yapmanız gereken Windows + R tuşlarını kullanıp Çalıştır’ı açmak ve temp yazıp tamam'a tıklamak. Açılan penceredeki tüm dosya ve klasörleri seçerek hepsini silin.

İşlem tamamlandıktan sonra tekrar çalıştır komutunu açın ve bu sefer %temp% yazarak tamam'a tıklayın. Buradaki tüm dosyaları seçerek silin.

10. yaptım adminim ama hala birleştirme ve geliştirmede hiç bir şeyi göremiyorum

11. Hepsini denedim ancak bi sonuc alamadım aynı sekilde tr 4 sunucusundaki hesabımda sorun yok fakat asıl oynadıgım tr 6 sunucusundaki hesapta birleştir kısmımda sorun var ayrıca geliştirmede hiç öğe gözükmüyor aynı şekilde dağıtmada da saygılarımla...

12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Anladığım kadarıyla TR6 sunucusunda bir sorun oluşmuş durumda rica etsem Support ekibimize Bu durumu yazarmısınız? Ekran görüntüsü ile birlikte yaparsanız daha çabuk çözüme ulaşılacaktır.

Support'a nasıl görsel gönderirim?
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/sss-supporta-resim-goenderme.127438/

Support'la nasıl iletişime geçerim?
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/s-s-s-support-a-nasil-mail-atilir.127344/

İyi Forumlar.

ARDAUBERARDA bunu beğendi.
  13. Supporta göreselleri ile gönderdim ilginiz için teşekkürler umarın venom hız modülü ve yeni solace tasarımı gitmeden çözüme kavuşur :D

Titan. bunu beğendi.
  14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bahsi gecen modüller süresiz olarak birleşti bölümünde kalması planlanıyor. İçiniz rahat olabilir.

İyi Forumlar.

ARDAUBERARDA bunu beğendi.
  15. bana atar mısın görselleri özelden sorun aynı mı acaba MBGRBZ#7470 DC ismi burdan atabilirsin

16. valla bende hıc bısey yok bırleştırmede duzeldı dıyolar ama bızım hesap aynı

reset geldıgında bır cok kısının sorunu duzelmesıne ragmen bende hala bırlestır kısmında hıc bır malzeme gorunmuyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Temmuz 2020
    ruzgar12344 bunu beğendi.
  17. NoFlexZone

NoFlexZone User

Tarayıcılar, sayfanın hızlı yüklenmesi için resimleri belleğe kaydederler. Örneğin G-Surgeon tasarımını seçerseniz ilk başta 1 saniyede olsa resim geç yüklenir. Ancak, sonraki girişlerde resim hayli hazırda sizi bekler. G-Surgeon model92.png adıyla bilgisayarınızda kayıtlı kalır.

G-Surgeon görseli :^^Bağlantı Linki Aşağıda Paylaşılmıştır^^ adıyla kayıtlıdır. Ancak güncelleme sonrası bu dosya model92 yerine model092 olarak gelirse tarayıcı derlemez.

Yaşadığınız sorunu az önce bende yaşadım. Tarayıcıyı kapatıp Forum Moderatörümüzün vermiş olduğu talimatları yaparsanız sorununuz düzelecektir. Bu bilgiler temp klasörüne kaydedildiği için dosya verilerini silerseniz yeni isimleri ve kaynağı tekrar yazacaktır.

Çalıştır -> temp
    Çalıştır -> %temp%

Not: E- İmza gibi java tabanlı uygulama kullanıyorsanız, denetim masasından Java bölümünü açıp " İnternet Geçici Dosyaları Temizle " ibaresine basmanız gerekmektedir. Aksi taktirde temp dosyasından JSP dosyalarını da sildiğiniz için e-imza USB flash belleğiniz belgenizi imzalamaz.

18. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhabalar,

Öncelikle daha önce böyle bir konu olduğu için konularınızı birleştirdim.

Sorunun farkındayız ilgili raporlama işlemlerimizi uyguladık, en kısa sürede çözülecektir.

İyi Forumlar.

Merhaba,

Forum Kuralları gereğince Link paylaşımı yasak olduğundan dolayı ve mesaj içeriğinizin bir bütünlüğü olduğundan dolayı tarafımca silinip oluşturmuş olduğum mesaj içeriğine eklenmiştir.

İyi Forumlar.

Titan. bunu beğendi.
  19. Benimde birleştirde sıkıntı var tüm öğeler seçili olmasına rağmen birleştirilecek nesne yok diyor tabi aynı şekilde geliştirmede de aynı sorun var server tr1.
    Bunun kesin çözümü yok mu?
    Ben supporta yazdım en kısa zamanda çözülmesini umarım.